Dzień otwartych drzwi w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 8

  • 8.03.2019, 09:37 (aktualizacja 10.03.2019 11:05)
  • siudzinska_lucyna
Dzień otwartych drzwi w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 8
          Dzień  otwartych drzwi to czas, kiedy rodzice mogą zapoznać się z ofertą szkoły, porozmawiać z dyrekcją . W Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 8  przy ulicy Gminnej wydarzenie to miało miejsce

 7 marca . Spotkanie rozpoczęła Elżbieta Wilczyńska- dyrektor placówki, która, korzystając z prezentacji multimedialnej,  opowiedziała o tym, co dzieje się w szkole na co dzień.  Bardzo miłym akcentem pierwszej części spotkania był występ dzieci z grupy „0b”. Zaprezentowały one przepiękny układ taneczny , którego choreografię opracowała  przez pani Ewa Zielińska- wychowawczyni grypy.

Następnie goście zwiedzali szkołę. Najmłodsze pociechy korzystały z atrakcji przygotowanych przez nauczycieli i starszych uczniów. Brały udział w pokazie doświadczeń chemicznych, uczestniczyły w konkursach plastycznych, mogły pobawić się fotonem czy ozobotami- małymi sprytnymi robotami, które służą do nauki programowania.  Nauczycielki klas młodszych proponowały pouczające zabawy z  wykorzystaniem tablic multimedialnych. Dużą popularnością cieszyło się stoisko, w którym utalentowane gimnazjalistki malowały dzieciom buźki. Rodzice w tym czasie rozmawiali z logopedą, pedagogiem szkolnym, dyrekcją i nauczycielami.

Wszyscy goście mogli skorzystać ze słodkiego poczęstunku. Najważniejsze , że nasi potencjalni uczniowie świetnie się bawili i niechętnie opuszczali mury szkoły.

siudzinska_lucyna
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (7)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe