×

Czekają na rundę wiosenną

  • 10.03.2019, 11:34
  • Mariusz Strzepek
Czekają na rundę wiosenną
Podopieczni Bartłomieja Jeske z roczników 2005 i 2006 rozegrali kolejne sparingi w ramach przygotowań do rundy wiosennej.

W sobotę udali się Kielc na mecze z rówieśnikami z Korony . Na bocznym boisku przy stadionie najpierw zagrał rocznik 2005. Po ładnym widowisku Lechia zwyciężyła 1:0 (0:0). Jedyną bramkę po składnej akcji zespołu zdobył Kacper Stańczyk w 62 minucie spotkania.

Lechia grała w składzie : Bąkowski, Kowalski, Szczepanik, Darczyński, Polakowski, Nawrocki N., Stańczyk, Bąk, Rozwadowski, Mąkola, Wiśniewski, Trzeciecki, Sadowski, Piwowarski, Nowakowski, Mirosław.

Dużo więcej goli padło w meczu rocznika 2006.

Zarówno Lechia jak i Korona stworzyła sobie sporo dogodnych sytuacji do strzelenia goli. Chłopcy którzy na codzień grają jeszcze po 9, dziś próbowali sił na dużym boisku. Sprawdzian wartościowy z dobrym rywalem zakończył się zwycięstwem tomaszowian 4:3(2:1).

Sporo materiału do analizy i pracy treningowej. Hattrickiem w meczu popisał się Maks Bogusławski, a jednego gola dołożył Piotr Żak. C

ały zespół zagrał bardzo ambitnie, dlatego duże brawa dla wszystkich.

Barw zielono czerwonych bronili: Czerzniewski, Kardas, Szymański, Kwapiński, Kugiel, Bielejewski, Gogol, Sidwa, zawodnik testowany , Nawrocki K., Żak, Bogusławski, Pakuła, Strzelecki, Koniuszaniec, Pełka.

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe