×

Żegota rezygnuje

  • 11.03.2019, 23:57 (aktualizacja 12.03.2019 20:54)
  • Mariusz Strzepek
Żegota rezygnuje
Jak udało nam się ustalić sporo dzieje się w tomaszowskiej Platformie Obywatelskiej. W ubiegłym tygodniu rezygnację z członkostwa w partii złożył Sławomir Żegota, który dotąd przewodniczył także klubowi radnych PO w Radzie Powiatu Tomaszowskiego. Z tej funkcji także złożył rezygnację. Dyrektor Szkoły Podstwowej numer 14 i wieloletni samorządowiec był liderem listy "zjednoczonej antypisowskiej opozycji" w czasie ostatnich wyborów. Wkróce więcej o powodach rezygnacji

.

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

lx
lx 14.03.2019, 14:56
Panie Sławku. Wspomnienie jak nas Pan woził autokarami do Piotrkowa na prawybory - bezcenne... i te żarciki z demokracji sterowanej - będę pamiętał do końca życia. pozdrawiam
Ajdejano
Ajdejano 14.03.2019, 11:55
Przy okazji rezygnacji Sławka: pozdrowienia dla p. Barbary K. No i co ? Zadowolona z tej sytuacji ? Dopięła swego ? Wsiowe gierki zawsze tak wychodzą. Ręce opadają.
ok
ok 12.03.2019, 22:26
przez te 30lat transformacji,partie rzadzace sie zmieniali,prezydenci,idei przez nich głoszonych radni.tylko jeden umiał przez fale zmian przejsc i zawsze mu sie udawalo,zgadniecie kto to.mistrz pozoru bez idei!
mała
mała 12.03.2019, 17:55
i bardzo dobrze
p
p 11.03.2019, 21:57
Kadencja dyrektora się kończy to trzeba zadbać o następną.
Maciek
Maciek 11.03.2019, 15:25
Czy ten Pan przeszedl do PISu?
.
. 11.03.2019, 17:38
Jeszcze nie, ale miejmy nadziej, że niedługo to nastąpi. Tzn do semiPiSu czyli WitkoTeam. To jest taki przedsionek armii Kaczora. Jeśli ktoś nie nawywija w Witko Team, to za 4 lata ma duz szansę być w PiSie

Naród ma wreszcie swoją sprawna reprezentacje. A co? Nie może mieć?
AN
AN 11.03.2019, 17:10
Mentalnie zawsze z władza. Nawet z pisem
?
? 13.03.2019, 03:22
Partia dwukrotnie spraujaca władze, nigdy nie zdelegalizowana. Co to znaczy "nawet z PiSem"?

Placebo
Placebo 10.03.2019, 21:07
Znam i lubię... aczkolwiek sytuacja obecnie w mieście jest jaka jest
Trzeba dbać o to aby mieć co jeść i ważniejsze za co... ruch czysto wymuszony czego odzwierciedleniem jest profil slawka na fb
Dosyć często lajkuje posty wiadomej treści
Smutne ale prawdziwe
:
: 11.03.2019, 00:31
Trudno byś mu mówił co ma lajkować. 3maj się Sławek będziesz teraz obiektem wielu brudnych zagrań, ze strony starego środowiska. Tacy już oni są. Przeżyjesz, tylko nie przejmuj się za bardzo.
Myśląca
Myśląca 11.03.2019, 00:09
I tu się mylisz.....Pani Klatka robi glupie rzeczy i szkodzi Panu Sławkowi
:
: 11.03.2019, 01:32
Barwy można zmienić. Czym prędzej tym lepiej
Tomek.T
Tomek.T 10.03.2019, 20:14
Panie Dyrektorze . Brawo. Ty zawsze pasowałeś do PIS i ludzi tego pokroju.
:
: 10.03.2019, 18:04
dobrze zrobił.
Niekumaty
Niekumaty 10.03.2019, 17:57
Nawet lubię tego Sławeczka za Jego praktyczne podejście do życia. Jak jest wszystko dookoła O.K. - to nie ma co się wychylać. Jednak zrobił parę miesięcy temu błąd, który już odczuwa z zupełnie innych powodów.
Myślę, że On jednak (jak zwykle) i tak spadnie na cztery łapy.
:
: 10.03.2019, 19:12
Nie złorzecz ludziom ciężko i rzetelnie pracującym przez całe życie. Sam działaj, sam "spadaj na 4 łapy"

Sławek powodzenia, najwyższy czas powiedzieć dość. Elektorat i tak od Ciebie nie odejdzie, bo znamy Cię z solidnej pracy.

Widzisz co się w mieście dzieje, jak dużo zmian na lepsze. Twoje doświadczenie i nadal młodzieńczy zapał bardzo by się przydał.

Dobrze zrobiłeś!
tom
tom 11.03.2019, 09:17
przepraszam że spytam, co się w mieście zmieniło przez ostatnie cztery lata na lepsze które to wyróżniałoby to miasto i dobrobyt mieszkańców nad inne ?
Tak jest
Tak jest 13.03.2019, 15:10
Czy Wy jesteście ślepi czy uważacie, ze ludzie są tak głupi, ze nic nie wiedza tylko Was słuchają j Waszych sponsorowanych postów na fb? Nowe autobusy, baza Mzk, bezpłatna komunikacja, karta Tomaszowianina, wróciły Dni Tomaszowa, dom dziennego pobytu dla seniorów i wypożyczalnia sprzętów, odwiert geotermalny (bez udziału środków miasta), ożywianie placu Kościuszki, Arena Lodowa, nowe ronda, kino w galerii (to osobista interwencja prezydenta), dotacje na piece, przystań, bulwary, niebawem hotel - to na szybko. A co przez tyle lat zrobiła PO? Oprócz pozowania do zdjęć? Harasny coś probowal, ale wszyscy wiemy jak to się skończyło. A tak wszyscy złorzeczą na zmiany w oświacie w tm - a dzięki nim, po ogólnopolskich reformach wiele osób zachowało prace. Zmniejszyły się koszty administracji - dzięki temu więcej idzie na inwestycje w szkoły. Dotacje na sport - sprawdźcie ile kiedyś miasto dawało dotacji a ile teraz. Wzrost jest bardzo duży. Czystość w mieście - problem są nadal drogi powiatowe, ale przypomnijcie sobie jak kiedyś wyglądały porządki a jak za czasów ZDiUM. Trzeba naprawdę dużo złej woli i zwykłego politycznego bicia piany dla autopromocji - zeby tego wszystkiego nie widzieć.
Dziękuję, za świetny wpis!
Dziękuję, za świetny wpis! 14.03.2019, 09:51
Pięknie napisane! Bardzo Ci dziękuję. Nie wiem czy czytelnie to się zamiesci, więc cytuję początek Twojego wpisu: "Czy Wy jesteście ślepi czy uważacie, ze ludzie są tak głupi, ze nic nie wiedza tylko Was słuchają j Waszych sponsorowanych postów na fb? Nowe autobusy, baza(...) "

Pięknie napisane! Dziekuje
jan
jan 12.03.2019, 09:55
załóż okulary to zobaczysz a jak słabo to do okulisty
ooo
ooo 12.03.2019, 19:43
Nikt nie mówi że Tomaszów się nie zmienia, ale po zastanowieniu rzeczywiście co tak bardzo wiele zrobiła władza pod kierunkiem p. Witko od poprzedniej - bo trochę wątpię...
Serio?
Serio? 15.03.2019, 15:03
Litosci... przypomnieć 70 baniek, które poprzednicy stracili? A co do pana od 10% - to są bardzo poważne oskarżenia i to wyssane z palca bo nigdy, ale to nigdy nie było mowy o 10% udziale miasta. Mam nadzieje, ze sprawa trafi do sadu i tam się będzie Pan/Pani tłumaczyć.
Wyborca oceniając fakty.
Wyborca oceniając fakty. 14.03.2019, 09:56
Środki unijne mieliście o dyspozycji przez 10 bitych lat. Od 2004 do 2014 roku. Nie zrobiliście 10% tego co PiSowi i Witko udało się zrobić podczas zaledwie jednej kadencji.
Procedury przeszkadzały? DINO? DILO? DŁUTO?
PiSowi nie przeszkadzały?

Gdyby ekipa z nastawieniem podobnym do PiS rządziła na początku lat 90ych, wszystkie duże zakłady w mieście by do dziś produkowały. Ale rzadzisce wy :(
inny wyborca
inny wyborca 14.03.2019, 14:51
Wyborco przybliż proszę wszystkim czytelnikom kulisy powstania areny lodowej.... tzn wyjaśnij dlaczego ministerstwo chciało wybudować arene przy 10% udziale środków miasta a miasto chciało wybudować by kilkukrotnie większym udziale środków własnych? komu to było potrzebne (podpowiadam: w kampanii)
MM
MM 15.03.2019, 02:34
Skąd ty znasz takie kulisy? :)) Po prosty wymyslasz je. To jest tak jak ponoć Stalin oferował Warszawie do wyboru 1 linie metra lub Pałac Kultury i to polska strona zdecydowała o pałacu. Tyle, że to są bujdy. Nigdy nie było takiego wyboru. Ruscy sami zdecydowali. Teraz wymyśla 10%

Bolą, oj bolą Was sukcesy PiSu w Tomaszowie, które ludzie widzą gołym okiem.

U mnie pod blokiem, tzn przy najbliższym przystanku, nie było żadnej ławki, starsi ludzie zawsze stali, teraz są 3 (słownie trzy) Ta stara przystankowa plus diwe dostawione.


Pozostałe