×

Kadetki Dargfila w półfinale Mistrzostw Polski

  • 11.03.2019, 22:17 (aktualizacja 14.03.2019 17:54)
  • Mariusz Strzepek
Kadetki Dargfila w półfinale Mistrzostw Polski
Wczoraj zakończył się turniej 1/4 Mistrzostw Polski Katedek w piłce siatkowej. Dla dziewcząt z MUKS Dargfil były to bardzo dobre zawody. Siatkarki pod wodzą Krzysztofa Filipowicza wygrała wszystkie spotkania, tym samym zapewniając sobie awans z pierwszego miejsca do 1/2 MPK.   Wynik wczorajszego spotkania: MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki - KaEmKa Starogard Gdański 3:0 (25:6 25:9 25:15) 

.

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

A.
A. 14.03.2019, 21:26
Czy ich czeka to samo co dzieci z AP UKS Mazovia?
Życie bez podatkow
Życie bez podatkow 15.03.2019, 03:11
Tak. Tworzyć sobie prywatne kluby. Podatków nie musicie w ogóle płacić. Wprowadzimy wam opłaty na wszystko. Skarbowka w ogóle nie będzie prowadzić waszej buchaeteri. Pełen luz i wolność.

Ale jak wyjedziesz na drogę publiczna i nie będziesz miał oryginalnego kwitu że zapłaciłes za poruszanie się (100 zł za 10 km), to osobiście wywlekę Cię z auta i stluke w polu kapusty. Za szkodę rolników będziesz musiał też zapłacić.

Wasze dzieci won z publicznych szkół! Do Sosenki. Na Uniwersytet jeśli będziesz chciał posłać to tak jak teraz Hindus na Politechnice Warszawskiej - 30 tysięcy za rok.
O medycynie zapomnij, bo wogole prywaciarzy, wolnorynkowcow nie będziemy brać, drogie dla społeczeństwa studia, a i tak wasze dzieci potem ***ją do Norwegii, podcierać niegdyś kolaborujących z Wehrmachtem starców. Państwo inwestuje średnio milion złotych w absolwenta, po to by ten służył obce u społeczeństwu, które nie wyłożyło na niego złotówki. Także medycyna będzie dla was zamknięta.

Z miejskiej infrastruktury najprawdopodobniej będziecie mogli też bardzo rzadko korzystać, ponieważ trenować będzie na nich już wyż demograficzny związany z 500+

Swoje kluby, swoja infrastruktura. Będzie to wyglądać jak pseudoautostrata Kulczyka, ktor orodzl prostu publiczna drogę i kazał sobie płacić. Ale Bóg sprawiedliwy, zdechnac mając 60 lat i tyle kasy? Przy operacji wyrostka :)) Bóg sprawiedliwy.
Idź
Idź 15.03.2019, 11:01
już spać, bo godz. 3.11 i cusik ci się pitoli w łepetynie, bo w marcu chcesz szukać pola kapusty. Hi, hi, hi.

Pozostałe