Festyn Rodzinny "Z miłości dla zdrowia"

  • 19.03.2019, 13:42 (aktualizacja 19.03.2019, 16:16)
  • Joanna Sztymelska
Festyn Rodzinny "Z miłości dla zdrowia"
loadingŁaduję odtwarzacz...
W niedzielę, 17 marca 2019 roku, przed Ośrodkiem Onkologicznym Nu-Med w Tomaszowie Mazowieckim odbył się Festyn Rodzinny "Z miłości dla zdrowia". Jednym z jego elementów był bieg charytatywny, w którym mógł wziąć udział każdy, osoby starsze i najmłodsze. Do wboru były trasy, 2, 4 lub 6 kilometrów. Bieg poprowadziła Wanda Panfil

Wanda Panfil poprowadziła rozgrzewkę, a wiceprezydent Izabela Śliwińska rozpoczęła odliczanie przed startem. Był to bieg charytatywny, w którym nie chodziło o wynik, nie było potrzeby ścigania się. Każdy w swoim tempie mógł przebiec lub po prostu przejść trasę. Udział w niedzielnym biegu wzięło około 230 osób.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko. 

W trakcie imprezy uczestnicy wspierali fundację „Dwa skrzydła”, która prowadzi zbiórkę środków na budowę tomaszowskiego hospicjum.

W czasie festynu można było zrobić bezpłatne badania profilaktyczne, było wiele atrakcji dla najmłodszych: samochód policyjny, do którego każde dziecko mogło wsiąść, włączyć sygnał i klakson. Podobnie z karetką pogotowia ratunkowego.

Za nawet mały datek można było spróbować pysznego ciasta. 

Na scenie wystąpili uczestnicy zajęć wokalnych z Miejskiego Centrum Kultur, którzy na co dzień pracują pod kierunkiem instruktor, Beaty Niedzielskiej.

Joanna Sztymelska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe