Posiedzenie Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Tomaszowie Mazowieckim

  • 02.04.2019, 20:00 (aktualizacja 03.04.2019, 10:12)
  • Joanna Sztymelska
Posiedzenie Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Tomaszowie Mazowieckim
W poniedziałek, 1 kwietnia 2019 roku, w sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Udział w spotkaniu wzięli: Marek Kubiak - członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego, radni Rady Powiatu: Martyna Wojciechowska i Mirosław Banasiak oraz członkowie Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego: Renata Kasiewicz - przewodnicząca Rady, Piotr Borowski - wiceprzewodniczący Rady oraz: Krystyna Wilk, Antoni Smolarek, Jan Woicki i Bartłomiej Składowski.

W czasie spotkania Rada w pierwszym punkcie zajmowała się wyborem logo Rady. Wydrukowanych zostało kilka propozycji, które były dziełem uczennic Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im Stanisława Staszica w Tomaszowie Mazowieckim, uczennic Renaty Kasiewicz. Młode projektantki wykonały 124 projekty, z których jedna wybrali członkowie Rady. Uczennice zostały zaproszone na posiedzenie Rady i otrzymały podziękowania za włożony wkład pracy w projekt logo. 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Członkowie Rady ustalili też termin kolejnego spotkania, które odbędzie się 21 maja 2019 roku i na spotkanie zaproszona zostanie też Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego oraz przedstawiciele stowarzyszeń, działających w Tomaszowie Mazowieckim i w powiecie tomaszowskim. 


 

Joanna Sztymelska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Figo-fago
Figo-fago 03.04.2019, 14:00
No, dobra, dobra: ta rada, to kolejna jakaś-tam rada (tak na prawdę - zupełnie zbędna, zwłaszcza, jeżeli nic nie robi i wykorzystuje jakieś-tam nasze, czyli podatników pieniądze).
Na zdjęciu powyżej widać roześmiane, rozbawione twarze tych członków tej całej rady. No i fajno jest spotkać się na "posiedzeniu" tej nikomu nie potrzebnej, kolejnej rady - no, nie ?!

Parodia systemu.

Pozostałe