Wiosenny stand-up w Ęklawie

  • 06.04.2019, 08:12 (aktualizacja 10.04.2019, 13:32)
  • Mariusz Strzepek
Wiosenny stand-up w Ęklawie
Stand-up No Limits oraz Ęklawa – klub kultura kawa w Tomaszowie Mazowieckim zapraszają na wieczór stand-upowy. 9 kwietnia wystąpią dwaj komicy – Jacek Stramik oraz Michał Kutek.

Mocne żarty, ciężki, często czarny humor i ostre jak brzytwa riposty. Tak w skrócie można opisać to, co wydarzy się już niebawem na scenie w Tomaszowie Mazowieckim.

Podczas wieczoru stand-upowych nie ma miejsca na nudę, za to będzie mnóstwo okazji do pośmiania się. Jeżeli nadal nie wierzycie, to musicie pojawić się 9.04 w Ęklawa – klub, kultura, kawa, to właśnie wtedy pojawią się Jacek Stramik (ze swoim programem pod tytułem 'Dobry jak chleb') oraz Michał Kutek.

Jacek Stramik - literacki komik i komediowy literat, smucikoń. Uczeń komedii, student życia. Współautor książki „Łapy precz od żartów”, którą popełnił wraz z Abelardem Gizą. Występował w najprzeróżniejszych telewizjach i na scenach zarówno kraju, jak i zagranicy. Prowadzi scenę w Poznaniu oraz, do spółki z Darkiem Gadowskim, w rodzinnym Koszalinie. W Zgierzu zaprezentuje swój najnowszy materiał, który zatytułował „Dobry jak chleb”.

Michał Kutek - z wykształcenia prawnik, od kilku lat postępuje wbrew woli rodziców, coraz silniej ciągnąc w stronę stand-upu. Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie spoconych dzików. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Trochę w nim goryczy i rozczarowania: sobą oraz światem. Aktywnie działa na scenie poznańskiej.
 ....................................................................................................

INFORMACJE NAJWAŻNIEJSZE:

 

Bilety dostępne w lokalu oraz on-line.

25 zł przedsprzedaż / 30 zł w dniu wydarzenia

 

https://standupbilety.pl/event/490_stand-up-w-klawie-jacek-stramik-micha-kutek

-------------

*Wydarzenie dla osób dorosłych

**Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione

***Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osób utrudniających przebieg wydarzenia, bez obowiązku zwrotu pieniędzy za bilet osobom przeszkadzającym

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe