Seminarium regionalne "Zintegrowany System Kwalifikacji – Szanse i korzyści dla biznesu"

  • 12.04.2019, 08:40 (aktualizacja 12.04.2019, 08:42)
  • Joanna Sztymelska
Seminarium regionalne "Zintegrowany System Kwalifikacji – Szanse i korzyści dla biznesu"
W środę, 10 kwietnia 2019 roku, w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się Seminarium regionalne "Zintegrowany System Kwalifikacji – Szanse i korzyści dla biznesu".

Organizatorem spotkania był Instytut Badań Edukacyjnych w Warszawie we współpracy z Zespołem Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim. Seminarium zorganizowano po raz drugi. Pierwsze miało miejsce w październiku ubiegłego roku. Uczestników i prowadzących powitała Iwona Gawron - dyrektor ZSiPOWŁ.

Seminarium poprowadzili doradcy regionalni województwa mazowieckiego z Instytutu Badań Edukacyjnych  w Warszawie: Agnieszka Orzechowska i Piotr Ciepliński, a uczestnikami byli między innymi przedstawiciele przedsiębiorstw z Tomaszowa Mazowieckiego jak i całej Polski, ale też przedstawiciele placówek nauczania np. ZSiPOWŁ w Łowiczu i Sieradzu. 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

W pierwszej części spotkania prowadzący omówili główną ideę i założenia Zintegrowanego Systemu Nauczania i jak połączyć świat nauki z wymaganiami biznesu. W następnym panelu omówili rozwiązania systemowe w ZSK, czym jest  Zintegrowany Rejestr Kwalifikacji i w jaki sposób można się do niego włączyć i w ostatnim panelu uczestnicy dowiedzieli się jakie szanse i możliwości daje  system oraz kto i jak może z niego skorzystać.

Prowadzący mają nadzieję na dalszą współpracę z Zespołem Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego. 

Joanna Sztymelska
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe