Grand Prix Polski w kręglarstwie Puchar Rzemiosła Wronek.

  • 13.04.2019, 15:26
  • Mariusz Strzepek
Grand Prix Polski w kręglarstwie Puchar Rzemiosła Wronek.
W dniach 06-07.04.2019 we Wronkach odbył się turniej kręglarski pod nazwą Puchar Rzemiosła Wronek.  Była to 4 edycja Grand Prix Polski. Startowali w ni 3 zawodnicy Pilicy: Julia Sidło, Konrad Mocarski, Mateusz Goździk.

W sobotnim starcie Konrad Mocarski strącając 627 kręgli zakwalifikował się do finału na 3 pozycji, Mateusz Goździk 587 dopiero na 15 miejscu. Nie wyszedł start naszej jedynej kręglarce Julii Sidło, która z wynikiem 518 nie zakwalifikowała się do finału.

W niedzielnym finale sytuacja naszych zawodników diametralnie odwróciła się. Goździk mocno zaatakował grając 625 kręgli i zajął 4 miejsce, Mocarski z lekką kontuzją zagrał 569 zajmując 9 pozycję.

W cyklu GP został jeszcze jeden start w Tarnowie Podgórnym. Na dzień dzisiejszy Goździk utrzymuje 1 miejsce w tabeli, a Mocarski jest 4.

Trenerzy i zawodnicy bardzo dziękują sponsorom bez których wyjazd byłby niemożliwy, a są to: Mesgo Poland, Zakład Optyczny B.W. Olejniczak, Artom Budownictwo Spółka z o.o., Zakład Budowlany J.Lasota

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe