Zaproszenie do udziału w projekcie „Kto brzydko pisze, brzydko myśli”

  • 15.04.2019, 16:47
  • Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim
Zaproszenie do udziału w projekcie „Kto brzydko pisze, brzydko myśli”
15 kwietnia ruszył nabór uczestników projektu pn. „Kto brzydko pisze, brzydko myśli”. Projekt jest organizowany przez Miejskie Centrum Kultury i dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Celem projektu jest podniesienie świadomości na temat wagi czystości języka polskiego w kontaktach międzypokoleniowych oraz aktywizacja społeczności lokalnej, zwłaszcza dzieci, młodzieży, seniorów i osób niepełnosprawnych, przejawiająca się we wspólnym stworzeniu spektaklu. Pierwsze warsztaty – literackie odbędą się już niebawem 26 i 27 kwietnia, a kolejne – aktorskie już 6 i 7 maja. Grupa scenograficzno-techniczna dołączy w trakcie trwania prób do spektaklu.

Wszelkie działania projektowe z udziałem uczestników będą realizowane w filiach Miejskiego Centrum Kultury oraz na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego w okresie od 26.04.2019 do 18.06.2019.

Zapraszamy! Uczestnictwo w projekcie jest nieodpłatne, a liczba miejsc ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiego deklarowania swojego udziału.

Regulamin i karta uczestnictwa do pobrania na stronie http://mck-tm.pl/kto_brzydko_pisze 

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe