Szansa na finansowe wsparcie firm

  • 18.04.2019, 18:51
  • Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim
Szansa na finansowe wsparcie firm
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłasza nabór do udziału w konkursie „Badania na rynek”, skierowanym do mikro-małych i średnich przedsiębiorców realizujących projekty inwestycyjne w miastach średnich lub na terenie gmin, które z takimi sąsiadują. Wysokość dofinansowania inwestycji może wynieść nawet 70%. Nabór trwa do 08 maja 2019 roku.

Można uzyskać wsparcie we wprowadzeniu na rynek innowacyjnych produktów lub wdrożeniu w firmie innowacyjnych procesów technologicznych będącym efektem prac badawczo-rozwojowych.

Dofinansowanie obejmuje m.in. zakup maszyn i urządzeń, budowę linii i hal produkcyjnych, nabycie patentów oraz licencji, a także usług doradczych i prac rozwojowych.

Minimalna wartość zgłaszanego projektu to 1 mln złotych. Pula konkursowa 550 mln złotych.

Warunki konkursu „Badania na rynek-miasta średnie” dostępne są na:

https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/badania-na-rynek-miasta-srednie-1

Szczegółowe informacje  można uzyskać pod numerami: 22 574 07 07 lub 0 801 332 202

Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ajdejano
Ajdejano 20.04.2019, 19:56
Widzę 0 zainteresowania tematem. Chyba to jest pokłosie tego, co napisałem poniżej. Zbyt mało czasu i ludzie nie mogą się ogarnąć w takim czasie.

No, ale bożyszcza z PARP będą miały odwaloną, obowiązkową, ogłoszeniową akcję, a i tak dadzą kasiorkę tym, którym chcieli dać. I - o to chodziło.
Ajdejano
Ajdejano 20.04.2019, 12:01
Do PARP: moja ocena tego waszego ogłoszenia jest następująca: ogłoszenie dajecie w tym forum 18.04.2019 r., a termin składania wniosków to 08.05.2019 r.- czyli 20 dni na złożenie wniosku. Na końcu ogłoszenia podajecie telefony do waszych "specjalistów" od wyciągania kasiorki od ewentualnych wnioskodawców. Dlaczego tak piszę? Dlatego, że jak zadzwoni taki-jakiś ćwok z terenu, to oczywiście wy jemu pomożecie, ale za odpowiednią kasiorkę.
Jeżeli takich "jeleni" będzie mało, to wy już macie swoich, pewnych kandydatów na tę kasiorkę z dofinansowania.
Stary trik w naszej kochanej Polsce.

Pozostałe