Plac zabaw przy Dworcu PKP prawie gotowy

  • 18.04.2019, 18:55 (aktualizacja 27.04.2019 11:14)
  • Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim
Plac zabaw przy Dworcu PKP prawie gotowy
Trwają ostatnie prace związane z budową placu zabaw z elementami małej architektury przy zbiegu ulic Dworcowej i Garbarskiej w Tomaszowie Mazowieckim. Inwestycja zostanie oddana do użytku jeszcze przed Wielkanocą.

W ramach inwestycji zakupiono m.in. zestaw zabawowy, huśtawki, ławki, karuzelę, stół do gry w ping ponga oraz stoliki betonowe do gry w szachy. Cały obiekt został ogrodzony. Realizację tego zadania zlecono firmie „ACTIVE LINE” z Kocka. Wartość umowy opiewa na kwotę 110 875 zł.

Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (7)

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ola Z
Ola Z 26.04.2019, 16:27
Filip będzie miał gdzie się bawić z dziećmi.
babcia
babcia 25.04.2019, 13:41
Dziękujemy,plac zabaw super dzieci będą mogły lepiej się poznać i wspólnie bawić
mieszkaniec
mieszkaniec 24.04.2019, 10:37
bylo sie przeciwstawiac i glosowac na niee a nie teraz narzekacie...To dobre miejsce bo na podworkach okolicznych mamay tylko hustawki zazwyczaj..A tak to spacerek na lody i na plac zabaw
tomaszowianka
tomaszowianka 23.04.2019, 10:39
Super, że powstają takie miejsca wypoczynku w naszym mieście zarówno dla dzieci i osób starszych. Szkoda tylko, że młodzież tego nie docenia.
Za dewastację powinny być surowe kary, a straż miejska powinna być bardziej skierowana na monitorowanie stref wypoczynku.
Kochani szanujmy nasze dobro, te nowe inwestycje to nasze pieniążki.
jakub_olczyk
jakub_olczyk 23.04.2019, 09:36
A czy nie chodzi tu przypadkiem o realizację projektu z Budżetu Obywatelskiego? Taki projekt był zgłaszany i w 2016 i w 2017 roku.
Ajdejano
Ajdejano 21.04.2019, 18:29
Do "romka": tak - mieszkają ludzie, ale chyba nie wiesz w jakim wieku są ci ludzie. Zorientuj się - to wtedy możemy pogadać.
Ajdejano
Ajdejano 21.04.2019, 18:02
Do "Motorniczej": może ty motorniczą jesteś dobrą (motorniczą od czego???), ale matką jesteś do niczego.
Jadąc "do roboty do Łodzi", zostawiasz "bachura" (oczywiście - powinno być "bachora") na kilka godzin na tym pier..... placu zabaw ?!

Albo ty jesteś dobrze walnięta, albo to twoje dziecko. I mimo twojego idiotycznego wpisu, i tak dostałaś cztery wpisy na "tak" i tylko trzy wpisy na "nie". To jest Tomaszów - Wistom city.
...
... 23.04.2019, 09:15
A może czas żebyś zmienił klimat? Przestaniesz się męczyć i innych przy okazji. Potrafisz tylko krytykować. Jesteś nudny i żałosny. Skoro nic, albo prawie nic Ci się nie podoba to droga wolna. Żegnamy ozięble.
Viscosamen
Viscosamen 22.04.2019, 07:10
Gdyby nie demencja albo wagary, wiedziałbyś, że to "kierowca tramwaju" :-)
Ajdejano
Ajdejano 20.04.2019, 19:49
Piękna sprawa: internauci odżegnują mnie od czci i wiary. Więc, ja zajmę się tym placem zabaw pod dworcem PKP i co jakiś czas będę tam robił zdjęcia, które będą pokazywały, jaki tam jest tłok na tym placu zabaw.
Do tego tematu z pewnością powrócę.

Ogólnie:
kupa dziada bez zelówek. Jednak, ciągle kłania się Wistom.
Motornicza
Motornicza 20.04.2019, 07:16
Ja jadę do roboty do Łodzi i zostawiam tam bachura na cały dzień. A co, niech się buja jak nauczyciele strajkują. Przynajmniej będzie miał wspomnienia z dzieciństwa.
Ajdejano
Ajdejano 19.04.2019, 18:30
Plac zabaw przy dworcu PKP (zbieg ulic Dworcowej i Garbarskiej) ?! Oryginalna lokalizacja !
Mam lepsze pomysły: plac zabaw u zbiegu ulic Henrykowskiej i Spalskiej, albo u zbiegu ulic Cegielnianej i Ugaj ( w zanadrzu - mam więcej jeszcze lepszych lokalizacji).
Nie wiadomo: śmiać się, czy płakać.
romek
romek 19.04.2019, 19:39
A co tam ludzie nie mieszkają? Chopina, Główna, Garbarska, Okrzei - 5 minut spacerem mają na ten plac. Najbliższy plac zabaw chyba mieli na Niebrowie.Tam jest pustynia jeśli chodzi o jakiekolwiek atrakcje dla dzieci - no można iść ewentualnie zobaczyć jak jedzie pociąg. Bardzo dobrze, że im tam wybudowali.

Pozostałe