Wybory do Parlamentu Europejskiego... Tomasz Bartosiak

  • 24.04.2019, 22:05
  • Mariusz Strzepek
Wybory do Parlamentu Europejskiego... Tomasz Bartosiak
Coraz bliżej wybory do Parlamentu Europejskiego. Być może szukacie nowych twarzy, młodych ludzi, nie zepsutych jeszcze przez politykę? Spróbujemy Wam kilka takich osób zaprezentować. Na początek Tomasz Bartosiak, chyba jeden z najmłodszych kandydatów

Tomasz Bartosiak - 21 lat,student Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Głównej Handlowej, młody przedsiębiorca i polityk. Asystent polityczny Posła na Sejm RP Marka Jakubiaka oraz współzałożyciel Federacji dla Rzeczypospolitej.

- Pochodzę ze Wsi Sadkowice w powiecie rawskim. Zostałem wybrany człowiekiem roku 2018  powiatu rawskiego. Chciałbym, aby słowa " jestem Polakiem" budziły podziw na świecie, a " Bóg, Honor i Ojczyzna" na nowo przyświecały nam w życiu, żebyśmy z dumą do tego się odnosili - mówi kandydat na europosła

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gosc
gosc 30.04.2019, 14:59
Dzieciaku gdzie ty się pchasz, co ty wiesz o życiu. Pewnie tylko to co ci konfederacja powiedziała, a ty się grzecznie nauczysz na pamięć.
olrajt
olrajt 27.04.2019, 15:02
Aby zmienić Konstytucję trzeba mieć większość konstytucyjną. Aby nie zadłużać przyszłych pokoleń trzeba zlikwidować 500+, wydłużyć wiek emerytalny, ozusować służby mundurowe. Skończyć z rozdawnictwem dla biednych i bogatych Takie hasła bardziej pasują w kampanii wyborczej do Sejmu RP.
Maniek
Maniek 28.04.2019, 15:24
Ozusowanie służb mundurowych niczego nie zmieni. Musieli by im podnieść pensję co na jedno wychodzi bo obniżenie pensji nie wchodzi w grę. Lepiej zlikwidować ZUS. Ja się mogę prywatnie ubezpieczyć a na emeryturę i tak nie liczę.
Pan J.
Pan J. 26.04.2019, 17:03
ehhh jak nie oszołomy jakieś, to znów dzieciaki bez najmniejszej choć wiedzy o życiu. Ta konfederacja to dziwniejsza zbieranina jest nawet od palikociarni czy Kukiza bo to podobne twory. Ciekawe jak im pójdzie, ja na nich nie zagłosuję, ale ciekawe czy dostaną ze 3%.
PrzeBan
PrzeBan 25.04.2019, 17:13
Tomasz, trzymam kciuki! Jesteś przyszłością tych terenów!
Ajdejano
Ajdejano 25.04.2019, 16:12
Brawo - Młody !!! Znam Sadkowice, robiłem tam parę rzeczy. Wybrałeś dobre miejsce dla siebie.
Wszystko jest - O.K. !!! Tak trzymaj !!!

Pozostałe