Już wkrótce poznamy nowych szefów Platformy w województwie i powiecie

  • 23.11.2017, 13:15
Już wkrótce poznamy nowych szefów Platformy w województwie i powiecie
Rozpoczęła się batalia o przewodnictwo w Platformie Obywatelskiej w województwie łódzkim. W wyścigu na szefa regionu wezmą udział prezydent Łodzi, Hanna Zdanowska oraz były minister infrastruktury Cezary Grabarczyk. Kogo poprą działacze partii? Wydaje się, że w Tomaszowie członkowie PO zdecydowanie popierają Zdanowską. Zmiany będą także w powiatach.

Na początku grudnia poznamy nowych szefów powiatowych PO. W Tomaszowie nie będzie ponownie kandydował Arkadiusz Gajewski, który kandyduje do władz regionalnych i krajowych PO. Kto go zastąpi? Niemal na pewno będzie to  Barbara Klatka. Najciekawsze, że po raz pierwszy od początków PO w Tomaszowie nowe władze w powiecie wyłonione będą w zgodzie. Decyzja ważna szczególnie w kontekście przyszłorocznych wyborów samorządowych. Nowy Zarząd będzie musiał zbudować silne listy, by skutecznie konkurować z PiS-em. PO wybory, w których każdy z 206 członków PO w Powiecie Tomaszowskim, sam zagłosuje w lokalu partii – wyznaczyło jak w całej Polsce na 2 grudnia br.

 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

N
N 18.11.2017, 12:03
Zobaczymy co przyniesie przyszłość. W radzie miasta po likwidacji JOWów z 19 radnych PiS połowa odpadnie gdy weźmiemy wyniki w wyborach 2014.
....
.... 18.11.2017, 21:14
W Powiecie Tomaszowskim Platforma Obywatelska zajęła dopiero czwarte miejsce. Teraz będzie jeszcze gorzej. HA HA HA.
Marta
Marta 17.11.2017, 12:58
Pozdrawiam Basię i trzymam kciuki
Aspirant
Aspirant 17.11.2017, 12:56
Konkurowanie z pisem. Haha. Panie redaktorze, pan doskonale wiesz jak ta „konkurencja” wyglada. To są kolesie, co się dzielą stołeczkami miejskimi i powiatowymi jak opłatkiem przy karpiu i kolędzie. działają wspólnie i w porozumieniu.

Pozostałe