Spotkanie z Rafałem Gierowskim - kandydatem do Parlamentu Europejskiego

  • 13.05.2019, 10:21
  • Joanna Sztymelska
Spotkanie z Rafałem Gierowskim - kandydatem do Parlamentu Europejskiego
loadingŁaduję odtwarzacz...
W sobotę, 11 maja 2019 roku, na placu Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się konferencja prasowa z prezesem okręgu łódzkiego Ruchu Narodowego oraz kandydatem Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy do Parlamentu Europejskiego – Rafałem Gierowskim.

Rafała Gierowskiego przedstawił Andrzej Fąk szef Ruchu Narodowego w Tomaszowie Mazowieckim.

- Od dwóch lat jestem prezesem Ruchu Narodowego województwa łódzkiego, a w Ruchu od czterech lat. W tym roku startuję  w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Konfederacja jest to sojusz taktyczny ugrupowań prawicowych, które są uniosceptyczne i to nas wyróżnia od naszych przeciwników. Uważamy, że czas powiedzieć "sprawdzam", czyli podsumować nasze 15 lat uczestnictwa w Unii Europejskiej i obiektywnie je ocenić. Niestety obecnie w dyskursie publicznym nie ma w ogóle debaty nad tym czy Polska może funkcjonować poza Unią Europejską i jak to miałoby wyglądać. To jest bardzo ważne z tego powodu, że nie wiadomo czy Unia Europejska będzie istnieć wiecznie i musimy być, jako Polska, przygotowani do tego, aby istnieć poza strukturami Unii." - powiedział Rafał Gierowski, kandydat do Parlamentu Europejskiego w wyborach, które odbędą się już 26 maja 2019 roku, czyli za dwa tygodnie. 

Po konferencji Rafał Gierowski rozmawiał z mieszkańcami naszego miasta i wręczał foldery informacyjne, dotyczące poglądów Konfederacji na przyszłość Polski i działalności Ruchu Narodowego. 
 

Joanna Sztymelska

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (1)

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ja
ja 14.05.2019, 15:50
Diety europosłów pachną wszystkim.
post factum
post factum 14.05.2019, 10:43
Dobrze, że się o tym dowiedziałem. Po fakcie. Zresztą, dziwna moda zapanowała w ostatnich latach - o tym, że jakis polityk ma odwiedzić Tomaszów, dowiadujemy się już po jego wizycie. A przecież bywało zupełnie inaczej. Ot, choćby spotkania z Macierewiczem, Ziobrą czy jeszcze wcześniej z Marcinkiewiczem w salce kościoła na Niebrowie. Widocznie istnieje obawa, że na takie spotkanie mógłby przyjść jakiś nieporządany wyborca i zadawał niewygodne pytania...
AndrzejF
AndrzejF 16.05.2019, 00:24
Szanowny Panie, faktycznie jest to mój błąd, mogłem wysłać informację o przyjeździe kandydata. Chociaż po doświadczeniach braku reakcji na przekazywanie informacji, można czasem mieć wątpliwość, czy kolejny raz się uda i coś zamieszczą. Oczywiście są media, które w miarę możliwości, to relacjonują. Dzięki nim mogę wysłuchać krytycznych uwag, za które dziękuję.

Pozostałe