Karateka z Tomaszowa złotym medalistą

  • 14.05.2019, 13:22
  • Mariusz Strzepek
Karateka z Tomaszowa złotym medalistą
Trzystu pięćdziesięciu zawodników z czterdziestu trzech Klubów, cztery państwa - Polska, Rumunia, Czechy, Niemcy odwiedziły w miniony weekend Wieliczkę by powalczyć o Puchar Solny Karate Kyokushin.

Tomaszowską sekcję Klubu Karate Kyokushin reprezentował Marcel Pietraszek. W sumie barw klubu broniłą szóstka podopiecznych Sensei Marcina Kopczyńskiego. Organizatorem zawodów był Wielicki Klub Karate Kyokushinkai z Sensei Krzysztofem Kopciowskim na czele.

Na wstępie gratulacje dla organizatorów za wspaniałe i perfekcyjnie zorganizowane zawody. Warto dodać, że Turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Dozwolone były prawie wszystkie techniki a zawodnicy od juniora młodszego walczyli bez ochraniaczy tułowia (hogo).

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Marcel Pietraszek z tomaszowskiej sekcji który zdobył złoty medal i piękny ręcznie robiony puchar wypełniony … a jakże grudkami soli.

Marcel był tego dnia nie do zatrzymania efektownie wygrywając swoje walki. Do złota Marcela udało się jeszcze „dorzucić” dwa brązowe medale które zdobyły Antonina Pacho i Katarzyna Pacho.

Tuż za podium po pięknych i mega-mocnch walkach znaleźli się: Blanka Włodarczyk, Martyna Berezowska i Martyna Gasińska.  Gratulacje dla naszych wspaniałych fighterów i ich trenera Sensei Marcina Kopczyńskiego !!!

Marcel Pietraszek / sekcja Tomaszów Mazowiecki – złoty medal

Antonina Pacho – brązowy medal

Katarzyna Pacho – brązowy medal

 

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (7)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe