Dzień otwarty Funduszy Europejskich na placu Kościuszki

  • 14.05.2019, 22:20
  • Joanna Sztymelska
Dzień otwarty Funduszy Europejskich na placu Kościuszki
loadingŁaduję odtwarzacz...
W niedzielę, 12 maja 2019 roku, na placu Kościuszki odbył się piknik zorganizowany przez Urząd Marszałkowski w Łodzi, z okazji 15. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Było to wydarzenie, które honorowym patronatem objął Marszałek Województwa Łódzkiego - Grzegorz Schreiber. W naszym mieście impreza została zorganizowana w niedzielę, po serii podobnych pikników: w sobotę w Zduńskiej Woli i piątek - w Łowiczu.

Konferansjerem imprezy był aktor Jacek Kawalec. Zapowiadał uzdolnione tomaszowskie dzieci i młodzież, które występowały przed zgromadzona publicznością. Prócz tego na scenie prezentował przedstawicieli instytucji z Tomaszowa, którzy przedstawiali inwestycje zrealizowane dzięki środkom finansowym pozyskanym z Unii Europejskiej. Byli to przedstawiciele Urzędu Miasta, Starostwa Powiatowego, Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Tomaszowie Mazowieckim, strażacy i wiele, wiele innych organizacji. 

Wieczorem wystąpiły dwa zespoły, gwiazdy pikniku: Samokhin Band, znana już tomaszowianom łódzka kapela, która gra jazz i rock oraz zespół IRA. Koncerty przyciągnęły rzesze mieszkańców naszego miasta, plac Kościuszki wypełnił się po brzegi fanami muzyki rockowej. 
 

Joanna Sztymelska

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (5)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe