Konferencja prasowa "Wiosny" Roberta Biedronia

  • 19.05.2019, 16:14
  • Joanna Sztymelska
Konferencja prasowa "Wiosny" Roberta Biedronia
loadingŁaduję odtwarzacz...
W sobotę, 18 maja 2019 roku, na placu Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się konferencja prasowa Partii "Wiosna" Roberta Biedronia.

W konferencji udział wzięli: Monika Gotlibowska - członek Zarządu Partii "Wiosna", Dawid Wawryka - kandydat do Parlamentu Europejskiego, Krzysztof Kowalik - koordynator tomaszowskich struktur Partii "Wiosna' i Małgorzata Ptak koordynatorka Wiosny Kobiet w Okręgu Wyborczym nr 10. Kandydatem do Parlamentu Europejskiego z ramienia Partii "Wiosna" jest Dawid Wawryka, który kandydował w poprzednich wyborach na prezydenta miasta Radomsko. 

- Przyjeżdżamy z konkretami, z pomysłem, z europejskim programem, z nową strategią dla łódzkiego. Nazywam się Dawid Wawryka, jestem prawnikiem i na listach do Parlamentu Europejskiego reprezentuję małe i średnie miasta województwa łódzkiego. Zależy mi bardzo na tym, żeby to, co do tej pory się nie wydarzyło, żeby takie słowa jak: Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Bełchatów wreszcie padło na forum Parlamentu Europejskiego.  Historia Polski w Unii Europejskiej ma już 15 lat i nigdy te słowa na forum Parlamentu Europejskiego nie padły. To pokazuje, że małe i średnie miasta są za mało reprezentowane na forum Parlamentu. Mam nadzieję, że uda nam się to w najbliższym czasie zmienić. Jest już pierwszy sukces związany z wprowadzaniem do przestrzeni publicznej małych i średnich miejscowości i jest nią właśnie "wiosenny" europejski program dla województwa łódzkiego, w którym pierwszy raz w historii wpisaliśmy również Tomaszów Mazowiecki - powiedział Dawid Wawryka.

Kandydat wymienił kilka zadań, jakie ma zamiar zrealizować dla naszego miasta, jeśli dostanie się do Parlamentu:
 - doprowadzenie do czystego powietrza w walce ze smogiem
 - rozwój miasta dzięki programowi Unii Europejskie dla małych i średnich miast
 - przekierowanie środków finansowych z dużych metropolii do małych i średnich miast
 - przeniesienie instytucji centralnych do małych i średnich miast
 

Joanna Sztymelska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

m&m
m&m 20.05.2019, 16:15
Następna lewacka wydmuszka. Która to z kolei? Trzecia czy czwarta? Jak szybko powstało tak szybko padnie. Biedroń wygląda ładnie i to wszystko. Jego naiwne i zupełnie nie trafione hasła zaraz się zetra i będzie koniec. Może na świeżości kogoś gdzieś tam wepchna na stołek, ale to wszystko. Do tego piszą, że lał matkę ( kim trzeba być żeby nawet rękę podniesc)i chronil pedofila( bo jakcledofil nie ksiądz, to już ne ma larum). Bez szans na cokolwiek.
juki
juki 20.05.2019, 12:55
A czy to ważne z której partii? ważne, żeby się dopchać do korytka
Rainbow
Rainbow 20.05.2019, 06:34
Mareczku gdzies Ty już nie był ?
Ajdejano
Ajdejano 19.05.2019, 23:44
Marek: Ty u tego faceta z damską torebką ?!
Patrzę i oczom nie wierzę !!!

Tak bardzo obraziłeś się na sld ?
Głosuję na WW
Głosuję na WW 19.05.2019, 19:06
Poparcie prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego dla Witolda Waszczykowskiego w wyborach do Parlamentu europejskiego.

https://tibes.pl/watch/spot-wy…
zenon
zenon 20.05.2019, 01:01
Dobre stosunki z San Escobar są jego priorytetem
bdk
bdk 20.05.2019, 16:10
I jeszcze wielka wygrana (27:1) partii proeuropejskiej. Wygranej pomimo sfałszowanego głosowania...
.
. 20.05.2019, 04:47
Dopóki nie zadeklarował się politycznie, uchodził jako swietny arabista w całym środowisku.

San Esconar padlo po ponad 20 godzinach lotu, po szeregu spotkań w tych panstewkach czy pseudopanstewkach Ameryce Łacińskiej. W ogóle nie powinien zgadzać się na rozmowę z pismakami wtedy. Do domu odpocząć, następnego dnia konferencja. A nie od razu na lotnisku strzały. Ci zadając pytania promila wiedzy na ten temat nie miei co on. on. Taka Dobrosz-Oracz (być może przekrecam nazwisko, wiadomo o kogo chodzi, ta matwa która przez lata terminowala we Wiadomościach TVP, teraz w Wyborczej), przecież to jest bazarowa krtynka.

Takze, rzeczwoscie jeden językowy lapsus, ma przekreśla Waszczykowskiego. Zn z oec jyow, w tym teperspektywiczne jak arabski czy hiszpański, ale co tam, epsa lodzka kwiaciara spod centarza.
Dziękuję i zwracam się z prosba o wyjaśnienie wsprawie mentalności budzianej
Dziękuję i zwracam się z prosba o wyjaśnienie wsprawie mentalności budzianej 19.05.2019, 19:16
Nie jesteś sam, ja również. Pojawiaj się tu częściej.

Sprawiedliwa i tolerancyjna Polska jest dziś z Prawem i Sprawiedliwością.

Kanapy ( Biedron, Kukiz, Konfederacja), to projekty PRowe mające na celu promocje konkretnych pojedynczych ludzi z tych środowisk. To wszystko.

Małgorzata Ptak? Czy obrazliwym będzie jeśli zapytam, czy ta pani to rodzina (córka), pana od bud w Rzgowie? (większe budy nie przestają być budami. Poza tym chodzi bardziej mentalność budzianą)

Pozostałe