Gorzej niż na wsi

  • 21.05.2019, 10:25 (aktualizacja 21.05.2019, 10:32)
  • Mariusz Strzepek
Gorzej niż na wsi
Ulica Wiejska znajduje się w katastrofalnym stanie. Mieszkańcy proszą o pomoc radnych, Zarząd Powiatu i media.

.

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (2)

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ag
Ag 21.05.2019, 22:14
Z jednej strony dobrze chociaż będą wolniej jeździć koło szkoly
Adam
Adam 21.05.2019, 18:40
Dla wszystkich którzy tu piszą ul. Wiejska o numerze 4334E jest drogą powiatową tak tak powiatowa nie miejska i nie gminna. Wykazy ulic w mieście można sobie tutaj sprawdzić.
http://zazdrog.tomaszow-maz.pl…
tom
tom 21.05.2019, 19:38
Ale są władze miasta i widzą co się dzieje i powinny interweniować dogadywać się starać , tak jak obiecywali w kampanii wyborczej a nie patrzeć i zganiać jeden na drugiego...
.
. 22.05.2019, 12:19
Paweł, nie ma tu czego tłumaczyć okrężnie. Tak naprawdę nie zależy Ci na tym osiedlu. Już dawno powinieneś składać interpelacje. j
B
B 21.05.2019, 15:59
Najgorszy chodnik przed szkola w tomaszowie
rrr
rrr 21.05.2019, 14:14
Niestety stan dróg lokalnych jest niewesoły. Miała być powołana grupa do usuwania takich przypadków no i cọ ? Kiełbaska wyborcza...
.
. 21.05.2019, 15:45
ale jakich wypadków? Dziura w jezdni od 30 lat? Przecież to jest jeszcze asfalt z lat 80tych.
.
. 21.05.2019, 15:45
ale jakich wypadków? Dziura w jezdni od 30 lat? Przecież to jest jeszcze asfalt z lat 80tych.
.
. 21.05.2019, 12:32
Radny Paweł Łuczak z PO (700 głosów również stamtąd), coś w tej sprawie robił :) Droga wprawdzie powiatową nie jest, ale termy przy studni, które proponował, również by nie były.

Świeckie mohery, macie przecież swojego radnego. Pisać też do niego.
.
. 21.05.2019, 12:33
myślałem, że pierwszy komentarz nie wszedł, sorki za spam.
.
. 21.05.2019, 12:29
Mają stamtąd radnego, który dostał nawet 700 głosów. Jest jakaś reakcja z jego strony? Droga wprawdzie powiatową nie jest, ale i termy które proponował przy studni przy obecnie dzikim parkingu, gdzie niegdyś (dobry) PRL wyświetlał ludziom filmy za darmo. tam chciał stawiać termy, też by powiatowe nie były.

Odnotował ktoś jakąś aktywność radnego w tej sprawie?

Jeśli nie to pytam czy jego wyborcy mają odrobinę rozumu, czy głosują jak zahipnotyzowani niczym świeckie mohery? Takie moherki - antyklerykałki wierni czytelnicy urbanowskiego „Nie”, nieklęczący na apelu o 9 w TV Trwam, hjetujący Kaczora na facebooku i przychodzący ze świeczkami przed sądy?

Fanatyzm jest po obu stronach. Ten katolicki ma przynajmniej racjonalne podstawy, bo 500+, dodatkowa emerytura to są konkrety, nie to co wiara w praworządność (z sędzinami asesorakami 2 lata po studiach, do świadków o 20-30 lat starszych od siebie zwracających się per ty, by sprowokować i trzasnąć 2 tysie grzywny dziadkowi od handlu kapustą na targowisku z żuka) To jest wiara w państwo w dykty, w jakieś konstrukty typu społeczeństwo obywatelskie i tego typu bzdury.

Reasumując: Panie Łuczak, co Pan zrobił w sprawie tych dziur? Siostrzyczka też może trześnie równie pogardliwy co w stosunku do katolików, równie coś szydzącego w tej sprawie? Bo poucza głównie o płci społeczno-kulturowej :))
.
Tam nie tylko Wejska jest w tym stanie. Całe osiedle od SP 12 po Strzelecką, zatrzymało się w na początku lat 90tych. 29 lat zastoju.

W sumie ludzie tam mieszkający są sobie winni. Jak wybraliście tak macie. Konstytucja, konstytucja, konstytucja! Hej! :))

Pozostałe