Tragiczna śmierć w Budziszewicach

  • 21.05.2019, 12:45 (aktualizacja 21.05.2019, 12:51)
  • Mariusz Strzepek
Tragiczna śmierć w Budziszewicach
Tomaszowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło 20 maja 2019 roku w miejscowości Budziszewice. Na skutek obrażeń odniesionych w zdarzeniu, śmierć poniósł 63-letni pieszy.

Policjanci z tomaszowskiej komendy pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 20 maja 2019 roku około godziny 19:30 na ulicy. J.Ch. Paska w Budziszewicach pow. tomaszowski.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 63-letni pieszy poruszający się chodnikiem w kierunku Jeżowa i pchający przed sobą wózek, nagle z niewyjaśnionej dotąd przyczyn zatoczył się i wpadł pod koła nadjeżdżającego pojazdu m-ki skoda, kierowanego przez 29-letnią kobietę, jadącą wraz z pasażerami w kierunku Ujazdu. P

otracony przez auto mężczyzna, na skutek obrażeń poniósł śmierć. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali dokładne oględziny, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Zarówno ciało ofiary wypadku jak i pojazd zabezpieczono do dalszych badań z udziałem biegłych, co pozwoli dokładnie wyjaśnić przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

12312313
12312313 23.05.2019, 15:12
Gosc zbieral zlom w owy wozek. Jak sprzedal zlom to przrpijal te pieniadze a wozku nieraz spal ( bo to wozek dzieciecy wybebeszony sirodek) pozatym ten gosc dziwnie chodzil jakby kontuzja czy cos innego. Szedl pewnie dosc galancie nawalony i sie zatoczyl prosto pod samochod dziewczynie... A podobno wpadl centralnie pod tylnie kolo ktore przejecgalo mu glowe reszte sobie wyobrazcie drodzy czytelnicy filozofowie.
Ajdejano
Ajdejano 21.05.2019, 21:55
Te wszystkie wpisy do materiału powyżej - to jakiś matrix, a może raczej - zwykłe kretyństwo. Nie wiem, co można mieć w głowie, aby takie debilne wpisy wstawiać.
Łukasz K.
Łukasz K. 21.05.2019, 20:23
Te komentarze w ogole nie na temat.
Co polityka ma z tym wspólnego...
MS
MS 21.05.2019, 23:30
Przestaliśmy moderować i taki efekt
Co z chodnikiem po 40 liberalnych latach?
Co z chodnikiem po 40 liberalnych latach? 21.05.2019, 16:00
Gdyby mijała go z 2 metrowym łukiem (a skoro nie ma innych świadków to miała całą ulicę dla siiebie), nie zatoczyłby się.

19:30 to jeszcze widno jest.

Jeździcie jak szaleni, ja się z wami mijam bo staram się maksymalnie szanować prawo i nie jeździć po chodnikach i widzę jak to wygląda. Zresztą wszędzie nie tylko w Tomaszowie, z tym, że w większych miastach jakby jednak wolniej jeżdżą. Trochę pewnie z musu, część może z rozsądku.

Dla rowerzysty na ulicy wymarzoną sytuacją są ciągłe korki. Smierdzi spalinami, ale nie ocierasz się o śmierć co pięć minut.

Dwie były, koleś z wózkiem sam. Jakby przepisowo nie szedł, to będzie jego wina. "Poza tym stary, itd... wiadomo. Młode życie ważniejsze. Nawet jeśli rozwydrzone dzbanice"

Nawet gdyby szedł nawalony (a taka jest sugestia), to miał prawo iść poboczem i się zataczać. Co to? Gorzały się nie można napić na wisi i wracać do domu?

I tu się otwiera kolejny rozdział: co tam z chodnikiem. Budziszewice to jest stara wiocha, nie jestem pewien ale pamietam ze swoich licealnych czasów takie dzieci różowych cwanaiczków stamtąd. Więc całkiem prawdopodobne, że 40 lat Platformy i ojców Platformy było. I krótkie pytanie? Macie chodnik?

W Tomaszowie PRL utwardził większość ulicy, teraz PiS kończy. Ścieżki nie ma jednej zaniedbanej.

Zapraszamy do Tomaszowa. Tutaj można walić lufę w barze i spokojnie wrócić do domu bezpłatną komunikacją miejską.

PiS & Love!
RR
RR 23.05.2019, 21:30
Zapraszam do Tomaszowa np. na ulicę Mickiewicza i inne w tej okolicy, to zobaczysz te zadbane chodniki i ścieżki. Proszę je potem porównać ze "starą wiochą". Myślę, że warto. Potem można się wypowiadać.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 23.05.2019, 16:20
Ale ty czlowieku baran jestes. Pisac umiesz. To niech szanowny szlachcic z miasta zasiegnie informacji w internecie o Budziszewicach to wtedy jasnie pan doczyta obejrzy zalaczone zdjecia i bedzie w stanie sie poprawnie wypowiadac swoje poglady... Popatrz na swoje zasyfiale miasto zasrane zaszczane i zaplute kamienice gdzie stada baranow twojego pogladu dziamia mordami bo nie zadowoleni. A potem wez rower i przejedz sie do Budziszewic zobacz nowo wyremontowany chodnik oraz przy okazji przejedz sie do okolicznych wsi zobacz jak sie naprawde zyje kazda wies ma chodnik
wincynty
wincynty 21.05.2019, 18:11
Zamiast zajmować nas Panie Grażyński historiami ze swego jakże ciekawego życia, mógłbyś dokładniej przeczytać co jest napisane "Ze wstępnych ustaleń wynika, że 63-letni pieszy poruszający się c h o d n i k i e m w kierunku Jeżowa".
Tak mają chodniki w Budziszewicach, w Zaosiu jeszcze lepsze - liberalna władza wyremontowała.
Opłacało się głosować na Lecha? Moim zdaniem nie.
Opłacało się głosować na Lecha? Moim zdaniem nie. 21.05.2019, 16:34
63 lata. Trochę mnie poruszyło bo Tata też w tym wieku zmarł. Tyle że odszedł nie przez wypadek, a chorobę i w tradycyjny, normalny chciałoby się powiedzieć sposób. Bachory (w tym ja) i baba przy łóżku. Jak na tomaszowskich roboli z jakich się wywodzi to jest awans społeczny. Bez dwóch zdań. Awans któremgo samemu nigdy y nie osiągnął, a ówczesne państwo zagwarantowalo ku temu warunki.
Dzis już ich nie ma.

Ze*** się możesz z przepracowania, z przedsiębiorczości i nie wiadomo jeszcze czego, a w taki sposób (bachory opiekuja się, baba jedna i ta sama przez całe życie cię żegna), nie osiągniesz tego. A to są wartosci w życiu.

Glosucie na partie socjalistyczne, bo będą nas przedwcześnie " odlaczac od emerytury" bo młodsi beda czekać na mieszkanie które zajmujemy, a które naszym odzicom dał PRL. W żadnym jeszcze kraju kapitalizm się nie udał. W sensie takim, że warto y było w tym kraju spędzić życie w taki sposób w jaki opisałem. Żałuję że nie urodziłem się w 1950-60 roku :(
.
. 21.05.2019, 17:26
Śmieszne może, ale moim zdaniem symptomatyczne. Pamiętam jak dziś jak chodziłem ojcu po papierosy - takie niebieskie z żółtym zachodzacym słońcem "Stołeczne" się nazywały. 5 zł kosztowały. Jak Boga kocham.

Teraz 13 zł i szajs. A "Stolecze" to były takie papierosy z niższej półki. Nie najniższej, ale, nie jakieś bardzo drogie. Przeciętne. Tytoń lepszy od większości nawet drogich cygaretek teraz. Nie palilem jako dzieciak, ale ostal się jakimś cudem cały wagon z tamtych czasów. Właśnie stołecznych. Nie wiem, może to przez ten czas co przelezaly. W azdym razie wspaniałe.

Pozostałe