Joanna Skrzydlewska- o tomaszowskich projektach

  • 22.05.2019, 22:54
  • Joanna Sztymelska
 Joanna Skrzydlewska- o tomaszowskich projektach
We wtorek, 21 maja 2019 roku, w parku Bulwary w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się konferencja prasowa Joanny Skrzydlewskiej, która do niedawna pełniła funkcje członka Zarządu Województwa Łódzkiego. Podlegała jej sfera projektów finansowanych z funduszy europejskich. Obecnie kandyduje do Parlamentu Europejskiego z listy nr 3, listy Koalicji Obywatelskiej z numerem 3.

- Miałam już ten zaszczyt, że w latach 2009-2014 byłam posłem do Parlamentu Europejskiego. Wtedy zdobyłam mandat z województwa łódzkiego. To był dla mnie wyjątkowy czas. Zajmowałam się szczególnie kwestiami dotyczącymi zatrudnienia i spraw społecznych, a także równouprawnienia i praw kobiet. Byłam twórcą raportu dotyczącego walki z bezrobociem wśród młodzieży, bo to był wtedy jeden z istotniejszych problemów, z którymi Europa się borykała. To bezrobocie wśród młodzieży w Europie południowej wynosiło ok. 30, 40%. Również walczyłam o to, żeby kobiety otrzymywały takie samo wynagrodzenie na tych samych stanowiskach co mężczyźni. Tutaj nie mamy jeszcze sukcesu, bo nadal obchodzimy dzień równej płacy - mówiła Joanna Skrzydlewska

 

loadingŁaduję odtwarzacz...


- Teraz kandyduję do parlamentu Europejskiego, aby nadal walczyć o te kwestie, ale by też walczyć o seniorów, o wszystkie grupy społeczne, które zamieszkują nasze województwo, aby wywalczyć jak największe środki z funduszu spójności dla województwa łódzkiego - powiedziała Joanna Skrzydlewska, kandydatka do Parlamentu Europejskiego. 

Na spotkaniu podkreślone zostało, jak dużo pieniędzy z Unii Europejskiej zostało przekazane do naszego miasta, jak wiele rzeczy zostało wykonanych. Konferencja odbyła się w nowym parku Bulwary z uwagi na to, że bardzo niedawno został on oddany do użytku, a inwestycja udała się dzięki dofinansowaniu z Unii. Podobnie autobusy hybrydowe zakupione zostały dzięki dotacji i wiele, wiele innych inwestycji udało się w naszym mieście i powiecie zrealizować dzięki pieniądzom z Unii. 

Warto podkreślić, że wielu samorządowców (także tych niechętnych Platformie Obywatelskiej) mówi o doskonałych relacjach z Joanną Skrzydlewską, która nigdy nie odmawiała wsparcia i deklarowała gotowość pomocy. Była też częstym gościem w naszym powiecie. Pojawiała się wszędzie tam, gdzie uruchamiano nowe inwestycje prorozwojowe. 

Polecamy

Nowe, hybrydowe autobusy i darmowe przejazdy dla tomaszowian już od nowego roku

Bardzo ważna umowa podpisana. Powiat zrobi skok informatyczny

Bulwary i Budowlanka - zaprezentowano projekty

Joanna Sztymelska
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (4)

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Anka
Anka 13.06.2019, 16:59
Wydarzenie warte odnotowania, pamiętajmy że mamy w Tomaszowie prężną opozycję która patrzy na ręce rządzącym!
r
r 13.06.2019, 18:57
tak, tak nieudaczników i opojów, na a jako feministyczny akcencik dyrektorka wiejskiej szkółki , która na prywatne mieszkanie zmonopolizowała dzieciom szkolny taras (jaja!)

Opój po prawej płacze na facebooku, że państwo zniosło koncesje na prowadzenie biur rachunkowych :))
W innych obszarach wolnorynkowiec pełna gębą, byle tylko jego baba miała mniejszą konkurencje.
Ola
Ola 13.06.2019, 14:04
Jak widać platforma widokowa nad Wolbórką staje sie pożądanym miejscem na pikniki wyborcze. Hmm.... ale to wybudowali pisowcy, czemu zatem wykorzystują to miejsce przeciwnicy PISu.
Ajdejano
Ajdejano 27.05.2019, 10:35
Tak się napracowali - ci euroentuzjaści i co ?!
I wyszło wielkie jajco!!! Totalnie dali ciała temu wrednemu PiS-owi. PiS wdeptał to towarzystwo w glebę. I to mnie cieszy - p. Gajewski.
Ajdejano
Ajdejano 23.05.2019, 16:15
Jako wredny cham, jeszcze dorzucę: te wszystkie, takie skwaszone miny, może świadczą o tym, że po drugiej stronie ekranu, po prostu nikogo nie ma.
Więc, wypadałoby spytać: dla kogo była ta konferencja Jolanty Skrzydlewskiej ?! Aż nie dopuszczam moich wrednych myśli, że może.....do nikogo?!
Ajdejano
Ajdejano 23.05.2019, 13:47
Do "Amen" : masz rację. Nie tylko ten pierwszy rząd na zdjęciu powyżej jest tak jakoś krzywo uśmiechnięty, albo "cóś" im doskwiera, ale ci pozostali też jakoś źle skupieni: czyżby wszyscy byli pod wrażeniem wiekopomnych słów radnego wojewódzkiego - Gajewskiego ?!?!

Jakaś-taka nabożna atmosfera.......?!
Obserwator
Obserwator 23.05.2019, 09:06
Jeśli Skrzydlewska zdobędzie mandat to Czerniewice będą słynne na skalę światową z wielkich poczynań miejscowej władzy😂😂😂. Tylko zdania włodarzowi nadal i wciąż się nie kleją🤔. Pani Joanno powodzenia!
Amen
Amen 22.05.2019, 19:38
Na zdjeciach widać "uśmiechy, zadowolenie, szczerość" z misji bycia politykiem. A już Klatka i Bednarek widać, że są tu z przymusu i najchętniej byliby gdzie indziej.
Ja
Ja 22.05.2019, 19:27
już jak widzę gajewskiego i klatkę to mi się robi niedobrze.
Ja
Ja 22.05.2019, 17:39
Ze wszystkich kandydatów Skrzydlewska coś zrobiła dla Tomaszowa. Można powiedzieć, że tylko podpisała, tylko pomogła, tylko nie przeszkadzała. Jednak na tym to polega. Urzednik stara się siedząc miesiącami nad projektem. Podpis składa naczelnik, prezydent i Skrzydlewska i jeszcze ktoś w sejmiku i kasa idzie. Oczywiście, że największe brawa dla urzędnika za dobry projekt!
Teraz pytanie co pozostali eurokandydaci zrobili dla Tomaszowa? Ktoś coś wie?
Głosowanie tuż tuż.
Ajdejano
Ajdejano 22.05.2019, 12:49
Ach - ten Gajewski !!! Jaki dystyngowany urzędnik wojewódzki. Jaka ważna mina !!! I te ręce !!! Jeszcze tylko niech się przebierze w sutannę i koloratkę - i "cysty ksiundz" . Klękajcie narody. Radna Klatka - jako przestawka do obiadu.
Tylko zastanawia mnie, co tam robi ten Andrzej W. ( z tyłu, łysawy w okularkach) ?!
Przecież to dotychczasowy filar chłopców z sld !!! Przechrzcił się - "cy cóś" ?!
sokół maltański
sokół maltański 22.05.2019, 14:58
A ten jeszcze dalej za nim ubrany w polówkę to przecież z kręgu palikociarni. Bardzo szeroka ta kołalicja jewropejska, trza przyznać. Wszystkie odpady się tam pochowały.
Marek
Marek 22.05.2019, 10:08
Mnie mlezy na sercu dobro Lechii i pilkarzy i siatkarzy, ale skoro platfusa zrobiono prezesem spolki Lechia to czarno to widze
ten z prowincji
ten z prowincji 22.05.2019, 08:25
I co, znowu spotkanie tylko dla wtajemniczonych? Motłoch (w tym ten z niewygodnymi pytaniami) dowiaduje się o tym już po fakcie. Normalne.
Obrzydliwe
Obrzydliwe 22.05.2019, 08:17
Czyli co? Dzieki niej mamy Bulwary? :)) Wnioski skladalo miasto zarzadzane przez PiS, Skrzydlewska przyjmowala jedynie papiery i jedyna jej zasluga jest, ze nie blokowala.

Wyborca
Wyborca 22.05.2019, 07:48
Tęczowi proszę przedstawić program wyborczy dla 99,9% Polaków !!!
Michas
Michas 22.05.2019, 07:25
Nawet rozumiem obecność i słowa Skrzydlewskiej bo rzeczywiście miała jakiś swój udział w tych projektach i złych intencji zarzucić jej nie można ale reszta towarzystwa? No to żart jakiś. Weryfikacja prawdziwych intencji będzie dość szybka przy kolejnych inwestycjach. Ciekawe czasy oj ciekawe.....
Wszystko na lajcie i tak poza konsumpcje pieniedzy po PRLowskich rodzicach…
Wszystko na lajcie i tak poza konsumpcje pieniedzy po PRLowskich rodzicach nie wyjdzie 22.05.2019, 08:23
No dlatego Piotrkowi "Molo" nie chciqlo sie nawet marynarki zalozyc.
zGo
zGo 21.05.2019, 23:42
Schowajcie tego gajewskiego.
WM
WM 21.05.2019, 23:38
Czy ta Pani opiniuje lub dokonuje ocen , zasiadając w komisjach, składanych przez samorządy lub inne organizacje projektów ?
LA
LA 22.05.2019, 12:22
Tak, ale to są jedynie formalności. To jest jak kiedyś z stemplowanie przesyłek na poczcie. Jeśli znaczek jest odpowiedniej wartości to reszta ich nie interesuje wali stemplem raz po raz.

Oni teraz będą nam gadać, że autobusy załatwiła... No to jest przecież żenujące.

Gajewski... ludzi masz za os.łów? No chyba tak...

Pozostałe