Krzysztof Selega liderem wśród dzielnicowych woj. łódzkiego

  • 22.05.2019, 16:34 (aktualizacja 25.05.2019, 08:56)
  • Mariusz Strzepek
Krzysztof Selega liderem wśród dzielnicowych woj. łódzkiego
21 maja 2019 roku odbył się finał Konkursu dla dzielnicowych garnizonu łódzkiego pn."Najlepszy plan działania priorytetowego dzielnicowego województwa łódzkiego" zorganizowany przez Wydział prewencji KWP w Łodzi. Grono Komisji konkursowej składało się z 22 Naczelników KPP/KMP woj. łódzkiego oraz przedstawicieli administracji woj. łódzkiego w tym Wojewody Łódzkiego i Marszałka Województwa Łódzkiego. Pierwsze miejsce w konkursie zajął tomaszowski dzielnicowy st. sierz. Krzystzof Selega

O miano najbardziej kreatywnego dzielnicowego woj. łódzkiego walczyło 23 dzielnicowych wyłonionych w eliminacjach na szczeblu komend powiatowych i miejskich.

Konkurs podzielony był na III etapy:
etap I - eliminacje na szczeblu komend miejskich/powiatowych do 7 maja 2019 r.
etap II - sporządzenie prezentacji multimedialnej do 15 maja 2019 r.
etap III - finał konkursu w dniu 21 maja 2019 r.

Komisja dokonała oceny prezentacji konkursowych zgodnie z przyjętymi w regulaminie kryteriami i wybrała trzy najbardziej efektywne plany działania priorytetowego policjantów dzielnicowych/starszych dzielnicowych pełniących służbę  w poszczególnych komendach powiatowych i miejskich Policji województwa łódzkiego oraz jednostek im podległych.

Laureatem konkursu na najlepszy plan działania priorytetowego województwa łódzkiego został :

st. sierż. Krzysztof Selega - dzielnicowy Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Maz. z planem priorytetowym dot. nieprawidłowego parkowania pojazdów, w wyznaczonym rejonie Tomaszowa Maz.

Podczas finału konkursu jaki miał miejsce na terenie OPP w Łodzi, nastąpiło również wręczenie okolicznościowych grawertonów oraz dyplomów.

W dniu dzisiejszym gratulacje i serdeczne podziękowania za profesjonalizm i zaangażowanie w wypełnianiu obowiązków służbowych, dzielnicowy otrzymał także od Komendanta Powiatowego Policji w Tomaszowie Maz. insp. Szymona Hermana, jak również od bezpośrednich przełożonych oraz koleżanek i kolegów z KPP i jednostek podległych.

Wręczenie nagród motywacyjnych nastąpi podczas uroczystej odprawy Kierownictwa garnizonu łódzkiego.

Serdecznie gratulujemy dzielnicowemu wygranej w konkursie i życzymy dalszych sukcesów, które z pewnością przełożą się na podniesienie bezpieczeństwa mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Data spokoj
Data spokoj 29.05.2019, 12:18
Sweter focia
Q
Q 29.05.2019, 14:06
Najwyższe zaufanie od lat. Polcijant to nie jest tylko pałka i paralizator, ale przede wszystkim głowa i rozmowa.

Dobrze wyszli, adekwatnie do tego kim są.
@@
@@ 24.05.2019, 22:21
Nieprawidłowe parkowanie? a gdzie mamy parkować , jak cały szpital parkuje przed blokami Graniczna , SLoneczna . Tu najłatwiej mandat wlepić , parkingi powiększyć przed blokami .
Przemyśl to ze 3 razy, no może 4
Przemyśl to ze 3 razy, no może 4 26.06.2019, 13:52
Zamieszkaj na tyłach galerii z widokiem na parking. A teraz quiz. Po jakim czasie będziesz przeklinać ten dzień, w którym się na to zdecydowałeś/aś?
Wikipedia: noise pollution
Wikipedia: noise pollution 26.06.2019, 15:06
To trzeba odczuć na własnej skórze. Gdy się opisuje to dla czytającego wydaje się fanaberią.

Ja mieszkam „jedynie” przy przedszkolu i to jest dramat. Między godzinami 7 a aż do 10-11 za oknem Sajgon. Hałas, startowanie autami paląc gumę, mimo, że śpiący policjant jest 30 metrów dalej, smród spalin bo samochodu nie wyłącza się czekając na żonę przez 10-15 minut...

To jest do ukrócenia - bo zwyczajnie możemy wymóc na spółdzielni ograniczenie dostępności parkingu, jadąc nawet po bandzie i wprowadzając bariery uchylne na klucz i parkować będą tylko mieszkańcy. Parking budował m.in. mój Ojciec z pracownikiem którego najął i ze mną, a z auta nie korzystam od kilkunastu lat. Jakimś rozwiązaniem jest też instalacja ekranu dźwiękochłonnego. Nie bardzo dużego ale taki na metr już by sporo wytłumił.

Na razie nie wiem. Na razie każdego dnia łeb mnie boli do 14-15 kiedy właściwie powinienem już wysyłać swoje zlecenia, a często, właśnie przez to co za oknem, zrobić nie mogę.

Tak się zastanawiam jeszcze, skoro aktoreczka z „Na Wspólnej” potrafiła wygrać proces z miastem o smog, to czy ja nie miałbym szansy ze spóldzielnią o „noise pollution” (?)


PS swoją drogą czy nie podałbyś czy nie napisałbyś do mnie? Może warto już organizować jakieś lobby do walki z uciążliwościami dla otoczenia związanymi z nadużywaniem motoryzacji w mieście?
Byłbym wdzięczny. Ten Portal jest dość otwarty na inicjatywy społeczne, może na początek udałoby się opublikować kilka tekstów na ten temat. A wtedy jakieś komentarze pod tekstem są bardzo potrzebne. Mój e-mail [email protected]

Dziękuję i pozdrawiamWuPe
WuPe 24.05.2019, 12:56
Wydaje mi się, że nasi policjanci wręczają sobie więcej medali i dyplomów niż mandatów;-) Niedawno wręczyli sobie podwyżki... Sukces za sukcesem, a wyjść o zmroku na ulice Tomaszowa nie da rady. Ilość butelek pozostawiona na przystankach przez młodzież po Nocy Muzeów zatrważająca... Coraz więcej dewastacji... Patroli zero.
?
? 25.05.2019, 09:31
W rodzinie masz pewnie z trzy gruchoty prawda? Do roboty pol kilometra.
?
? 24.05.2019, 14:32
„wręczają sobie więcej medali i dyplomów niż mandatów”

Ale co to źle?! W czasach PO zatrzymywali pod byle
pretekstem by ukarać, bo góra narzucała odrealnione statystyki

Patroli mało? Widać, że jeździsz tylko do roboty i z niej wracasz. Na niegdyś zapuszczonym pod tym względem dworcu pojawiają się co chwila. W ogóle mam zupełnie inne wrażenia.

Spędzam na rowerze w Tomaszowie codziennie przynajmniej 3 godziny i spotykam przynajmniej 4-5 radiowozy. Poznaje je nie po numerach, ale po modelach aut. Ta duża terenowa KIA, ten Opel kombi, ten Opl Insignia, te pozostałe KIA Ceed. Co chwile ich spotykam.

Dlaczego tak mówisz? Tylko by w kogoś uderzyć?

Tomaszów od kilku lat wydaje się wyjątkowo bezpiecznym miejscu. Anglik powiedział by costy town, a przecież to jest 60-tysięczne miasto. Ludzie się trochę zmienili, gdy widzą, że władza otwiera się na nich przez kolejne przestrzenie dla wszystkich, ale też to dzięki Panom Policjantom i Panią Policjantką.

Ja jestem wdzięczny.
sorki
sorki 24.05.2019, 14:39
Paniom PolicjantkOM
super
super 23.05.2019, 10:10
tak trzymać...!!1

Pozostałe