Centrum Edukacji dla Kobiet w ZSiPOWŁ

  • 26.05.2019, 16:39
  • Joanna Sztymelska
Centrum Edukacji dla Kobiet w ZSiPOWŁ
loadingŁaduję odtwarzacz...
W sobotę, 25 maja 2019 roku, w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim rozpoczęło działanie Centrum Edukacji dla Kobiet.

- Dziś odpowiemy sobie na pytanie dlaczego  warto inwestować w siebie.  Spotkanie zrodziło się w głowach osób, którym zależy na rozwoju osobowości nie tyko kobiet. Ale zbliżające się święto Mamy i Międzynarodowy Dzień Kobiet spowodowały, że kierujemy swoją ofertę do pań. Będziemy mówić o samorozwoju,  o tym, że piękno wewnętrzne widać również na zewnątrz, przeprowadzimy krótki instruktaż na temat makijażu, stylizacji. Szybko, ale z pozytywnym efektem - powiedziała Iwona Gawron - dyrektor Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych Województwa Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim.

Spotkanie poprowadziła Iwona Gawron, a prelegentkami były: Ewa Radziewicz -  specjalista od kreacji wizerunku i Małgorzata Nowakowska - specjalista od kosmetologii. 

- Mówi się, że śmiech likwiduje zmarszczki, a jak kobieta śmieje się co najmniej minutę, dodaje sobie kilka dni życia, a jak się śmieje z płci przeciwnej, co najmniej kilka lat. - takimi słowami rozpoczęła spotkanie Iwona Gawron.  


Wszystkie miejsca w sali wykładowej były zajęte, co oznacza, że bardzo potrzebne są w naszym mieście takie działania, jakie zorganizowane zostały w Zespole Szkół i Placówek Województwa Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim. Szkoła jest otwarta na potrzeby, jakie mieszkańców naszego miasta. 

Prócz wykładów zostało też przygotowanych wiele atrakcji, upominków. W czasie przerwy był słodki poczęstunek, tort, ufundowany przez Agnieszkę Burjan. 
 

Joanna Sztymelska

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (4)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

uczestniczka z przymusu
uczestniczka z przymusu 28.05.2019, 14:58
wiele uczestniczek związana z CKU poprzez pracę, zmiksowana z dziewczynami, które się tam uczą, atrakcje, upominki, tuczący tort, a gdzie ta edukacja, chyba polegająca na podprogowym marketingu usług, gabinetu córki kosmetyczki, usług pani od wizerunku, pani co ma firmę robiącą ciasta, śmiałam się pod nosem ponad godzinę, zatem pożyję dzięki takim spotkaniom dłużej o rok, a... i zmarszczek się pozbędę, same sukcesy

Pozostałe