Pijany i niebezpieczny

  • 03.06.2019, 16:49
  • Mariusz Strzepek
Pijany i niebezpieczny Radiowóz policyjny w Tomaszowie Mazowieckim
W niedziele (2 czerwca), w godzinach popołudniowych doszło do groźnego zdarzenia na ulicy Głównej. Kierujący fordem mondeo 36-letni Ukrainiec ze znaczną prędkością zjechał z drogi i staranował betonowy płot. Na szczęście ogrodzenie oddzielało od ulicy niezamieszkałą posesje, a i sam kierujący nie odniósł poważniejszych obrażeń. Po przewiezieniu do szpitala gdzie przeprowadzono badanie krwi okazało się, że miał w niej 1,8 promila alkoholu.

Również w ostatni weekend doszło do stłuczki dwóch osobowych aut na ulicy Nowowiejskiej na skrzyżowaniu z ulicą Nadrzeczną. Tam kierowcy byli trzeźwi.

Apelujemy o rozważną, a przede wszystkim wolniejszą jazdę po Tomaszowie. Naprawdę nie ma sytuacji by oszczędność 2 minut mogła nas przed czymś zbawić. Jazdę pod wpływem alkoholu pozostawiamy bez komentarza

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

40 km/h wszystko zmienia
40 km/h wszystko zmienia 03.06.2019, 17:57
A dziś (poniedziałek 3 czerwca), na rogu ulic „Grota” Roweckiego i Warszawskiej doszło do stłuczki i to jednopłciowej. Dwie panie przybiły sobie niegroźnego dzwona około południa.

Gdy się jeździ wolno, to i samochód jest do odratowania, a gdy auto jest małe to nawet można własnoręcznie, albo z pomocą drugiej strony zdarzenia poprzepychać sobie auta na pobocze, najlepiej w jakieś zacienione miejsce by potem przy schłodzonej coli dogadać się co do napraw i czy zgłaszać sprawę do ubezpieczyciela czy nie. W przypadku małych dzwonów czyli dzwonków, wartość utraconych zniżek za bezszkodową jazdę jest często dotkliwsza niż opłata za wyklepanie autka.

Wniosek z tego taki: po Tomaszowie najlepiej jeździć maksymalnie 40 km/h. Jeśli komuś zależy by otoczenie dostrzegło i podziwiało sukces życiowy, to jeżdżąc wolniej dajemy mu szanse na dłuższą obserwacje i zachwyt.
bdk
bdk 03.06.2019, 21:33
"Jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili" tym ostatnim zdaniem :)

Pozostałe