Przez zabawę i ruch do wiedzy

  • 09.06.2019, 11:45 (aktualizacja 09.06.2019, 11:47)
  • Mariusz Strzepek
 Przez zabawę i ruch do wiedzy
Społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 im. Józefa Piłsudskiego gorąco zachęca do poparcia projektu infrastrukturalnego  V Edycji Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego pt:” Przez zabawę i ruch do wiedzy”.

Projekt zakłada budowę placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 3, który niewątpliwie przyczyni się do podniesienia atrakcyjności placówki i będzie miejscem kreatywnej i bezpiecznej zabawy, pozwalającej na poprawę kondycji i wzrostu aktywności fizycznej dzieci.

Gimnazjum nr 3 od dnia 1 września 2017 roku stało się Szkoła Podstawową. W związku z tym istnieje konieczność dostosowania placówki do potrzeb uczących się tu młodszych uczniów z klas 1-3. Budowa placu zabaw sprawi, że młodsze dzieci będą mogły w sposób aktywny i urozmaicony spędzać czas w szkole. Posiadanie przez szkołę takich urządzeń ułatwi promocję aktywnego i zdrowego stylu życia, wesprze rozwój ruchowy dzieci, uatrakcyjni zabawy na powietrzu oraz będzie stanowić jeden z elementów ułatwiających szeroko pojętą integrację napisał wnioskodawca Marcin Rybak. Głosowanie w formie papierowej jak i elektronicznej  będzie trwać od 4 do 17 czerwca . Głosować mogą wszyscy mieszkańcy miasta (dzieci za zgodą rodziców).Więcej informacji na stronie www.tomaszowskibo.pl

 

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe