Festyn rodzinny w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 8

  • 10.06.2019, 14:01 (aktualizacja 11.06.2019, 06:37)
  • siudzinska_lucyna
Festyn rodzinny w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 8
Festyn rodzinny w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 8 odbył się 7 czerwca na placu szkolnym. Celem tegorocznej zabawy była jak zwykle integracja społeczności szkolnej, ale też pozyskanie dodatkowych środków na remont toalet.

W przygotowanie atrakcyjnych stoisk włączyli się nauczyciele, rodzice oraz uczniowie. Na gości czekała : loteria fantowa, kawiarenka, grill, kolorowe balony pompowane helem, wata cukrowa, popcorn. Klasa V przygotowała przepyszną, bardzo orzeźwiającą lemoniadę i galaretki. Uzdolnione dziewczyny malowały buźki i wykonywały szalone , kolorowe fryzury.  Odbyła się też aukcja wartościowych przedmiotów , m.in. krzewu ozdobnego, pamiątkowego medalu wydanego na 100 lecie Odzyskania Niepodległości, biżuterii.

Podczas wspólnej zabawy rodzice mieli okazję podziwiać swoje pociechy na szkolnej scenie. Wystąpiły dzieci z Przedszkola nr 10 oraz nieco starsi uczniowie z grupy: „0a”, „0b”, Ia, Ib, IIa i IIb. Zaśpiewała też: Zosia Legierska z kl. Vb, Maja Kuniecka z klasy IIIG i zespół wokalny chłopców.

Po występach najmłodsi kontynuowali zabawę, korzystali z przejażdżki na kucyku, oglądali stoisko ze sprzętem wojskowym ustawione przez żołnierzy z 9 Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej, brali udział w grach i zabawach zorganizowanych przez nauczycieli.

Wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie imprezy, niezawodnym Rodzicom i sponsorom dyrekcja szkoły  składa serdeczne podziękowania.

 

siudzinska_lucyna

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

T
T 11.06.2019, 06:13
Autorze kup kalendarz, festyn był 7 czerwca

Pozostałe