Teatr „Za kurtyną” w premierowej komedii „Randka (nie)w ciemno”

  • 12.06.2019, 09:12 (aktualizacja 15.06.2019, 21:25)
  • ZSP nr 8
Teatr „Za kurtyną” w premierowej komedii „Randka (nie)w ciemno”
7 czerwca w kinie Włókniarz aktorzy teatru „Za kurtyną”  wystawili sztukę pt. „Randka (nie)w ciemno”. Tym razem młodzież zagrała spektakl komediowy w reżyserii Izabeli Szymańskiej i Moniki Migały.

Fabuła komedii  oparta jest  na historii młodego Wiktora, przyjeżdżającego co roku na wakacje do wuja Zenona i ciotki Zofii, którzy w trosce o siostrzeńca, postanawiają go ożenić. Nie wiedzą, że chłopak jest zakochany w ich służącej. Na zaaranżowanych  przez wujostwo randkach pojawiają się trzy dziewczyny, każda przekonana o swojej wyjątkowości, gotowa, by poślubić Wiktora. Czwarta, Zyta, kobieta o 20 lat starsza od kawalera, wierzy, że ten wybierze właśnie ją. Pełna zabawnych dialogów, żartów, okraszona pięknym wykonaniem muzyczno-wokalnym sztuka, spotkała się z niezwykle pozytywnym odbiorem przez widzów.

Większość artystów to debiutanci w teatrze „Za kurtyną”. Ogromna grupa opuściła zespół ze względu na ukończenie szkoły i rozpoczęcia nowego etapu w swoim życiu.

W rolach głównych wystąpili: Bartosz Łyś (Wiktor), czyli zakochany w służącej Róży (Monika Kmita), Dominik Witek(wuj Zenon) i Zofia (Weronika Sowik), kandydatki na żony: Barbara-malarka (Patrycja Szczepanik), Anna –pianistka  (Julia Żurowska), Zyta –kuzynka Zofii (Aleksandra Czajkowska), Celina-utalentowana piosenkarka (Sandra Toczek), kuzynka Wiktora Adela (Ada Zakrzewska), służące w domu wujostwa –wokalistki, Aleksandra Kszczot i Iga Krawczyk oraz Kaja Kołodziejska.

Młodzież wraz z opiekunami grupy dziękują: Rodzicom, Rodzinom, Pracownikom Starostwa Powiatowego, dyrekcji szkoły , nauczycielom ZSP nr 8, mieszkańcom miasta za przybycie na nasz spektakl oraz niezwykle budujące owacje.

Dziękujemy Panu Grzegorzowi Przedborze, Błażejowi Wojciechowskiemu oraz Konradowi Nabitowi za pomoc techniczną, dźwięk i światło.

ZSP nr 8
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe