Ksiądz hip-hopowiec u św.Antoniego

  • 14.06.2019, 09:05
  • Mariusz Strzepek
Ksiądz hip-hopowiec u św.Antoniego
W czwartek wnętrze kościoła św.Antoniego wypełniło się hip-hopowymi rytmami. Przed licznie przybyłymi na koncert tomaszowianami wystąpił Jakub Bartczak - polski ksiądz raper, którego na You Tubie obserwuje prawie sto tysięcy internautów.

Kapłan „bez napinki” rozbujał wszystkie kościelne ławy. O tym, że „dzięki Chrystusowi mamy niebo otwarte” rapowała z księdzem zarówno gimbaza jak ich dziadkowie. Czegoś takiego najstarsza parafia katolicka w mieście jeszcze nie widziała. Koncert odbył się w ramach „Dni Antoniańskich” i zebrał naprawdę sporo „propsów” od zgrtomadzonych w światyni.

Poniżej przedstawiamy kilka najbardziej popularnych „nawijek” księdza.


W czwartek w Tomaszowie 

loadingŁaduję odtwarzacz... „Jeśli nie Bóg”
 
loadingŁaduję odtwarzacz...

 „Wiem, że kochasz”
 
loadingŁaduję odtwarzacz...

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Małgorzata
Małgorzata 15.06.2019, 14:37
To straszne,piekło na ziemi,gdzie ten kościół i jego gospodarz!!!
?
? 22.06.2019, 14:16
Raz chociaż byłaś w kosciele, poza wycieczka gdzieś na Prowansji czy we Włoszech? Garbatynosku?
Robert
Robert 14.06.2019, 20:02
Świetna impreza, taki raper powinien być tu na miejscu w parafii, to kościół byłby wypełniony po brzegi.
tico
tico 14.06.2019, 23:42
No tak, ale byłoby że rozpusta, że zbytki. Trzeba kupić jakiś głośnik, bo ten z pielgrzymek jednak do bitu średnio się nadaje. Jakiś hebel.

Teraz gdy ksiądz kupi sobie zielone Tico z 1997 roku, to już jest podjudzanie. Że Chrystus na osiołku, a ten od razu „limuzyną” musi jeździć namaścić staruszka z Golesz czy spod Zawady, przed śmiercią.

Weź osiołka przeprowadź przez węzeł „Tomaszów Mazowiecki Południe”...
Nie wstydzisz się Jezusa? Państwo na które płacisz już z Ciebie nie szydzi
Nie wstydzisz się Jezusa? Państwo na które płacisz już z Ciebie nie szydzi 14.06.2019, 15:13
Praktycznie po zerowej promocji - bo półzdaniowa wzmianka o tym koncercie ukazała się jedynie na stronach parafii w krótkim opisie tegorocznych Dnia Antoniańskich, po takim pryknięciu kościół wypełeniony dziećmi.

No i 80-latki dotychczas, przez lata o tej porze już w piżamach jednym okiem oglądajace jakieś pozytywne przesłania na Trwam czy przysypiające w przy Radiu Maryja w domach, wczoraj machały rękoma wykrzykując młodzieżowe nawijki.

Przez większość, życia dla państwa, na które wcześniej płaciły, dla którego żyły (dla którego w końcu rodziły - taaak! Co to ludzie maja si wstydzić, że dzieci są ich największą wartości? Bo co? Alternatywa w postaci wygodniejszego życia, odnawiania blatu kuchennego co dwa lata, jest jakoś bardziej wartościowa? Pffff), kobiety które przez lata dla elit były „zbędnym balastem”. „Moherami na który tylko idzie ZUS”, jakby wcześniej na ten ZUS nie musiały się składać...

No to wczoraj przyprowadziły wnuków i przyrapowały, ze nie wstydzą się Jezusa. Że są równie ważną częścią społeczeństwa. Że 15 minutowa codzienna modlitwa może być alternatywą do piwska w samochodzie i buchów marihuany.

Trafiłem tam przypadkowo. Wracałem szybko już do domu bo błyski na niebie zwiastowały już mocną burzę. Ale to widocznie Bóg mi dawał jakieś znaki, bo zaraz po piorunach zobaczyłem rapującego Bartczaka i jego błyski stroboskopowe w kościele.

Jakby Bóg chciał mi powiedzieć - popatrz, na zewnątrz będzie zaraz lało, będzie niebezpiecznie, ale jest miejsce gdzie możesz się schronić.

Tak było.
stary mocher
stary mocher 14.06.2019, 16:26
A czy to nie profanacja Światyni??? takie rytmy i wygibasy to nie przed Najświętszym Sakramentem w Tabernakulum!
Gabi
Gabi 15.06.2019, 16:46
Trzeba być na Topie żeby owieczki do kościoła zbiegły, w Łodzi na Sienkiewicza u Jezuitów rapują wszyscy nawet biskupa tam widziano.
@
@ 14.06.2019, 16:33
Nie, bo Jezus też hip-hopował na ówczesne czasy. Agnieszko używająca różnych nickow w celu podjudzania ludzi przeciwko katolikom.

Pozostałe