KONFEDERACJA zwiera szyki w Tomaszowie Mazowieckim!

  • 14.06.2019, 13:09 (aktualizacja 17.06.2019, 11:43)
  • Mariusz Strzepek
KONFEDERACJA zwiera szyki w Tomaszowie Mazowieckim!
Jeśli macie już dosyć układu POPiS, jeśli nie chcecie dzień w dzień oglądać twarzy tych samych polityków, jeśli liczycie na realne zmiany w Polsce, przyjdźcie na spotkanie.  Tylko nasze zaangażowanie może zagwarantować sukces!  Widzimy się w czwartek 20 czerwca o godzinie 18:00 w Barze ALIBI - Plac Tadeusza Kościuszki 23. Do zobaczenia! 

.

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Goska
Goska 15.06.2019, 21:05
Bylam na marszu 447,glosowalam na Konfederacje.Mysle,ze wybory byly przekretem/Nie wierze,ze jakas tam wiosna zdobyla wiecej glosów.A Konfederacji zycze naprawde powodzenia/Niestety wybory w Polsce moze wygrac teraz tylko jakas partia,ktora zaproponuje ludziom 550+.
Ajdejano
Ajdejano 15.06.2019, 12:17
Jeszcze dorzucę: np., kiedy flaga Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej (Union Jack) jest wystawiana przy okazji jakichkolwiek uroczystości i jest grany hymn - Angole i inni obywatele UK starają się to czcić w odpowiedni sposób.

A u nas ?! Bryndza, kicha kaszana. Nie szanujemy własnej historii..... .
Przez ostatnie kilkanaście (kilkadziesiąt) lat ktoś nam wcisną, że my - Polacy ZAWSZE musimy uginać karku przed naszymi sąsiadami i przed wszystkimi.
Zawsze: byliśmy, jesteśmy i będziemy pomiędzy naszymi śmiertelnymi wrogami: szwabami i ruskimi.
No.... może za wyjątkiem: X, XV, XVII i XX (1920) wieku, kiedy dostawali od nas łupnia.
,
, 15.06.2019, 14:55
nie zawsze przykłady zachodnie są dobre. Na majtkach też noszą brytyjską flagę. A trzeba pamiętać, że Kraj to nie są tylko przyjemności i zabawa. Najczęściej nie są. To są pokolenia uciemiężonych, odkładających sobie od ust by dziecko posłać na studia czy jak było dawniej chociaż nauczyć czytać i pisać.

Cieszą oczywiście te flagi wysoko zawieszone przez cały rok na podwórkach (ostatnio na Gustku widziałem), ale już „Tyskie” na na polskiej fladze nie pranej przez kilka lat, już nie bardzo :(

To jest niestety nadal praca u podstaw.
Na skwerze 4 czerwca (ten naprzeciwko dawnej Jagódki, pomiędzy Galerią a bankiem BNP), złożyli kwiaty i znowu flaga od tygodnia warla się po ziemi :(
Jakby nie mogli sobie wmurować w ziemie stojaka na nią. To jest na dobrą sprawę kwestia dwumetrowej rurki z jakiejś twardszej mieszanki aluminium.

Jest pewnie przekonanie, że zaraz żulerka to ukradnie, ale gdyby tak kradła wszystko, to ogołocone byłoby pół miasta. A nie jest.
Ajdejano
Ajdejano 15.06.2019, 11:42
Do wpisu poniżej: tak - 100% racji. W każdej miejscowości (mieście, miasteczku) na centralnym miejscu POWINNA być umieszczona na solidnym maszcie flaga Polski.
Po co ? A no po to, aby ludzie wiedzieli i pamiętali, że najpierw żyją w POLSCE, a dopiero potem - w Europie.
Że najpierw ich najważniejszymi są: Prezydent Polski, Premier Polski, a potem daleko, daleko - jakiś cwaniaczek z UE.

Myślę, że to znacznie polepszyłoby zarówno moje jak i większości samopoczucie.

PS. A to wypier....... flagi UE w Urzędzie Gminy Wola Krzysztoporska w pow. piotrkowskim, to jest taka jaskółka "nieujarzmiona" na naszym polskim firmamencie. I to jest to, o co mnie zawsze chodziło.
Spike Lee
Spike Lee 15.06.2019, 16:54
Otóż to.
pozytywiści potrzebni od zaraz
pozytywiści potrzebni od zaraz 15.06.2019, 00:53
Zajmijcie się chłopcy najpierw jakąś pracą u podstaw, a nie zaraz po maturze do polityki. Najchętniej od razu na prezydenta miasta... pfff :(

W Tarnowie otworzono budkę telefoniczną w której można wysłuchać losów polskich więźniów Auschwitz. Tarnowianie byli jednymi z pierwszych więźniów obozu.

W Tomaszowie też się da znaleźć wiele wątków historii o której albo niewielu pamięta ...bo są nie modne.

Czytać, pisać, potem po latach ewentualnie do zarządzania czymkolwiek.

W Tomaszowie na placu Kościuszki przydałby się wysoki masz z flagą państwową. Tylko porządny, który stałby się symbolem, który później trudno byłoby usunąć. Inspiracji z krajów które się szanują jest masa. Ale i w Polsce takie inicjatywy się powiodły.

Wikipedia: Marsz Wolności

Może o połowę niższy, może nie z takim rusztowaniem u podstawy, ale to jest w zasięgu nawet i pochodzących z Tomaszowa biznesmenów. Chodzić pytać, inicjować, organizować. Niech was ludzie najpierw z czegoś dobrego zapamiętają. Nie tylko protesty przed skarbówką.
przepraszam
przepraszam 15.06.2019, 00:54
Wikipedia: MaSZT Wolności.

Maszt nie Marsz
>
> 15.06.2019, 01:01
Czas zacząć identyfikować się z Polską. Na każdym szczeblu.
ComTM
ComTM 14.06.2019, 14:46
Ale o co chodzi? Czy to ma być spotkanie prezentujące jakieś założenia programowe, zebranie założycielskie, dyskusja o teraźniejszości, wieczorek zapoznawczy, jeszcze coś innego? Łatwiej byłoby podjąć decyzję, gdyby cel był jakoś doprecyzowany.
.
. 15.06.2019, 00:19
Cel?






Zaistnieć.
Ajdejano
Ajdejano 14.06.2019, 14:15
Do mojego poprzedniego wisu, dorzucę jeszcze jedno: jakaś, k.... , cisza zapadła....... Macie jakieś konkrety dla ludzi: dawajcie !!! Nie macie nic?? Spadajcie !!!

PS. W ciszy mojego umysłu:jednak liczyłem na Was. I co - i wyszło JAJCO !!
I tak będzie z pozostałymi "opozycjonalistami" : po, psl, .N, itd., i tp.
amunaki
amunaki 15.06.2019, 07:13
chcesz to przyjdż i posłuchaj a jak nie to spadaj !!
Ajdejano
Ajdejano 14.06.2019, 13:26
Chłopaki z Konfederacji: ta zajawka powyżej, to jest typowe, polityczne bajeranctwo.
Ostatnie, eurowybory przeje..... z kretesem i żadnych wniosków za tych wyborów nie wyciągnęliście. Weźcie się trochę ogarnijcie !!!

Macie jakieś konkretne propozycje programowe, lepsze od pisiorów? Pokażcie !!!

I to jest to, czego od Was oczekuję !!!
SG
SG 14.06.2019, 14:10
Nie doczekasz się. Ruska pseudopartyjka stworzona w celu mącenia w Polsce.

amunaki
amunaki 15.06.2019, 07:18
Ruch Narodowy to ruska pseudopartyjka? , ogarnij się!!!!
lex
lex 15.06.2019, 23:06
Rozumiem, że zawiadomił Pan stosowne organy
§ 1. Kto, mając wiarygodną wiadomość o karalnym przygotowaniu albo usiłowaniu lub dokonaniu czynu zabronionego określonego w art. 118, art. 118a, art. 120–124, art. 127, art. 128, art. 130, art. 134, art. 140, art. 148, art. 156, art. 163, art. 166, art. 189, art. 197 § 3 lub 4, art. 198, art. 200, art. 252 lub przestępstwa o charakterze terrorystycznym, nie zawiadamia niezwłocznie organu powołanego do ścigania przestępstw, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Pozostałe