Talent Show na Majowej

  • 14.06.2019, 22:38 (aktualizacja 15.06.2019, 09:08)
  • przemyslaw_zdziechowski
Talent Show na Majowej
                14 czerwca 2019 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym przy ulicy Majowej nauczyciele języka angielskiego zorganizowali dla swoich uczniów i całej społeczności szkolnej występy artystyczne zatytułowane Let’s sing along 2.

Była to już druga odsłona popularnego w Ośrodku talent show podczas którego uczniowie tej szkoły prezentowali swoje umiejętności wokalne, śpiewając piosenki wyłącznie w języku obcym.

Repertuar był bardzo zróżnicowany. Uczniowie klas IV, V i VI wykonywali utwory z repertuaru dziecięcego takich jak: Baby shark, Old McDonald had a farm, czy też Months of the year.

Uczniowie ostatniej klasy gimnazjum zmierzyli się z popularnym na całym świecie utworem Stressed out amerykańskiego zespołu 21 pilots. Natomiast dwóch uczniów Branżowej Szkoły I stopnia, Sławomir Sobierski oraz Arkadiusz Gołębiewski  wystąpiło w utworach bożyszczy nastolatek. Pierwszy wprowadził wszystkich w nostalgiczny klimat utworu Sign of the times Harry’go Stylesa z One Direction, a drugi porwał publikę energicznym utworem  Tiempo de  amor Elenco de Soy Luny.

Całość występów uświetnił występ uczennicy I Liceum Ogólnokształcącego w Tomaszowie Maz. Julii Zaczyńskiej, która oczarowała zgromadzonych gości przepięknymi interpretacjami piosenek Blue Velvet Bobby’ego  Vintona oraz Stand by me  Bena E Kinga.

Cała impreza zakończyła się dużym sukcesem. Za trud i wysiłek włożony w przygotowania i sam występ wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki. Nauczyciele języka angielskiego nie spoczywają jednak na laurach i już zapowiedzieli, że w przyszłym roku po raz kolejny zorganizują Let’s sing along z większą ilością gości jak i atrakcji. Trzymamy ich za słowo.

przemyslaw_zdziechowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe