Rajd Rowerowy z Tomaszowa Mazowieckiego na Konewkę

  • 16.06.2019, 14:00 (aktualizacja 16.06.2019, 15:59)
  • Witold
Rajd Rowerowy z Tomaszowa Mazowieckiego na Konewkę
Rajd Rowerowy z Tomaszowa Mazowieckiego do Bunkra na Konewce przez Spałę

29.06.2019 roku o godz. 11:00

Start spod przejazdu kolejowego na ul. Spalskiej w Tomaszowie Mazowieckim

Powrót na godzinę 14:00

Ilość miejsc ograniczona

Zapisy do dnia 28 czerwca 2019 pod adresem e-mail: [email protected]

W razie niepogody rajd rowerowy zostaje odwołany. Każdy uczestnik musi mieć na sobie kamizelkę odblaskową oraz sprawny technicznie rower.

Uczestnictwo w rajdzie rowerowym jest bezpłatne.

Koszt wejścia do Bunkra na Konewcę 5 zł od uczestnika rajdu  

 

Regulamin rajdu rowerowego : 
Na trasie zabrania się:
· spożywania alkoholu i innych środków odurzających,
· zaśmiecania trasy rajdu oraz miejsc przyległych,
· niszczenia przyrody,
· indywidualnej jazdy rowerem bez opiekuna,
· głośnego zachowywania się,
· zbaczania z trasy Rajdu bez zgody organizatora.

Witold
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Nestor Mahno
Nestor Mahno 06.08.2019, 17:06
Taki rajd to nie jest żadna atrakcja. Do Spały czy inne okolice to z dzieciakiem dwa razy w tygodniu trasę robię.
Trzeba się trochę wysilić i zaproponować coś ciekawszego.
Najlepiej trasa w kółku, a nie 10 km ognicho, kiełbacha i 10 km z powrotem tą samą ścieżką.
Rafał Goździk
Rafał Goździk 06.07.2019, 22:22
Taki pomysł mi wpadł do głowy ja zrobię we wrześniu rajd rowerowy z Tomaszowa Maz do Ujazdu ciekawe ile osób pojedzie wtedy.
Rafał G
Rafał G 03.07.2019, 12:20
Moim zdaniem nie ma sensu już robić rajdów rowerowych bo i tak nie ma uczestników sporo jedynie parę osób w tym mieście nic nie cieszy się za zwyczaj dużym zainteresowaniem.
Moniś
Moniś 01.07.2019, 21:55
Jednak rajd rowerowy się nie odbył znajomy mi mówił
Klara
Klara 01.07.2019, 15:01
Ja to myślę,że te rajdy rowerowe już nie mają sensu bo i tak prawie nikt nie jedzie każdy woli w domu siedzieć przed TVP lub na podwórku.
rafal_gozdzik
Rafał G 30.06.2019, 16:17
Ja nie pojechałem bo akurat tego dnia wypadł mi wyjazd do Łodzi ale czekam na relacje z rajdu rowerowego pewnie było sporo osób.
.
. 30.06.2019, 18:40
W Łodzi chłopie to nie byłem z 10 lat. Patrząc po ździebko mądrzejszych, wszystko do Warszawy zwiewa, albo i dalej. Jeśli już gdzieś wyjeżdżać, to nie z menelstwa w menelstwo.
Karina
Karina 29.06.2019, 18:27
Rajd rowerowy się odbył ale nie było organizatora dlaczego tego nikt nie wie.
Cycle
Cycle 01.07.2019, 11:38
Witek ty to jesteś miszcz
Zazdroszczę Wam
Zazdroszczę Wam 29.06.2019, 20:43
Dobra tam, najważniejsze, że się odbył. Wyślijcie foty do Portalu. Minimum z dziesięć, zrobią fotorelacje poogladamy.
Witold
Witold 21.06.2019, 17:56
Rajd rowerowy w razie temperatury powyżej 30 stopni zostanie odwołany.
Witold
Witold 20.06.2019, 12:01
Pozostało jeszcze 50 wolnych miejsc bo uczestników tylko 100 mogę zapisać na rajd rowerowy.
Witold
Witold 19.06.2019, 13:28
W drodze powrotnej z Konewki do Tomaszowa Mazowieckiego myślę,że pojedziemy przez Glinik i Dąbrowe i wyjedziemy do ścieżki rowerowej na Tomaszów Mazowiecki i dalej stałą trasą.
htz
htz 28.06.2019, 11:23
gdzie Dąbrowa a gdzie Glinnik...
wosk
wosk 18.06.2019, 00:18
Witold lubię ruch i aktywność fizyczną. Nawet pochwalam takie action, ale jedno mnie irytuje - braki w posługiwaniu się językiem polskim i nie chodzi o jakieś ę czy ą . Witold uwierz, że warto dbać także o detale podawane w informacji. Przeczytaj raz jeszcze lub poproś o pomoc kogos w tym lepszego . Zapewniam Cię, nie da się być w każdym wymiarze doskonałym.
Witold
Witold 18.06.2019, 16:02
Odnoszę wrażenie,że po raz kolejny chcecie mnie zniechęcać do rajdu rowerowego a każdemu zdarza się zrobić błąd w pisowni.
KL
KL 18.06.2019, 17:24
Proszę się nie przejmować szumowinami i robić swoje.
Magda
Magda 17.06.2019, 20:19
Różnie jazdę zależy od drogi ale nie ma co szaleć bo ścieżka rowerowa do Spały jest wąska i trzeba zachować ostrożność aby każdy mógł szczęśliwie dojechać do celu.
Magda
Magda 17.06.2019, 19:55
Ja już się zapisałem na ten rajd rowerowy polecam i innym się zapisać naprawdę warto ostatni rajd w sobotę do Spały był super miła atmosfera organizator wziął nam dał w prezencie długopis spalski.
Z ciekawości
Z ciekawości 17.06.2019, 20:10
A Ty Magda przerzucasz podczas jazdy, czy wytrwale na tej największej zębatce nawet pod górę? Bo wyglądasz na wprawioną rajderkę.
Witold
Witold 16.06.2019, 17:25
Osoby niepełnoletnie jedynie mogą brać udział w rajdzie rowerowym z rodzicem lub opiekunem.

Pozostałe