Chciał skoczyć z mostu, trafił do szpitala

  • 16.06.2019, 16:10
  • Mariusz Strzepek
Chciał skoczyć z mostu, trafił do szpitala
24 maja, w godzinach wieczornych, patrolując Park Bulwary nad rzeką Wolbórką, strażnicy miejscy zauważyli mężczyznę, stojącego na moście, po zewnętrznej stronie barierki. Sytuacja wyglądała dość jednoznacznie, w związku z czym funkcjonariusze bezzwłocznie udali się w stronę mężczyzny. Zdarzenie miało miejsce na ul. Legionów. Niedoszłym samobójcą okazał się być 23-letni mieszkaniec Tomaszowa.

Kiedy strażnicy dotarli na miejsce desperat zaczął wykrzykiwać, że skoczy, jeżeli tylko do niego podejdą. Niemalże w tej samej chwili, na miejscu pojawiła się również matka 23-latka, która próbowała odwieść syna od samobójczej próby. Kiedy kobieta złapała go za rękę, ten zaczął się szarpać, próbując wyrwać się i skoczyć do rzeki.

W tej sytuacji funkcjonariusze zareagowali błyskawicznie, łapiąc mężczyznę za ręce i przeciągając go na drugą stronę barierki. Niedoszły samobójca cały czas próbował się wyrwać. W toku prowadzonych czynności mężczyzna został obezwładniony. P

o chwili, na miejscu zjawił się również patrol Policji oraz jednostka Straży Pożarnej, a także karetka pogotowia, której zespół, w asyście funkcjonariusza Policji, zabrał 23-latka do szpitala.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ylli
ylli 18.06.2019, 17:36
Skacząc z tego mostu by się nie zabił, w najgorszym wypadku jeździłby na wózku do końca życia.
Nie potrafisz? Nie zatrudnia ludzi. To olbrzymia odpowiedzialnosc
Nie potrafisz? Nie zatrudnia ludzi. To olbrzymia odpowiedzialnosc 16.06.2019, 18:28
Pracował pewnie przez trzy miechy, burak u którego robił, z miesiąca na miesiąc odwlekal wypłatę, albo rzucal 300 zł jeczac ile to iso płacić na ZUS, a n koniec po kwartale z blizgami na gębie wyrzucił w ogóle.

Powiem tak, choć i w mojej rodzinie są prywatne biznesiki, to jednam prawda jest taka, że jeśli nie macie specjalistycznych kwalifikacji to Lidl i Biedronka w Tomaszowie. Reszta to są takie potem efekty.
Palacz
Palacz 16.06.2019, 16:40
"Czeszący grzebień" - znacie???
??
?? 17.06.2019, 06:32
to jakiś dopalacz? To nie znamy bo nie bierzemy ani żadnych nowych świństw ani starych typu marihuana.
Życie szanujemy, jakby ciężkie ono nie było. Nie dawalimy go sobie sami i sami nie możemy odbierać.
To wyniosłem z Kościoła Rzymsko-Katolickiego.

Pozostałe