(FOTO) Nowe pokolenie tomaszowskich piłkarzy wchodzi do gry

  • 16.06.2019, 19:20 (aktualizacja 16.06.2019, 20:55)
  • Bartłomiej Grzywacz
(FOTO) Nowe pokolenie tomaszowskich piłkarzy wchodzi do gry
Szesnastego czerwca, na obiekcie głównym Lechii odbył się Ogólnopolski Turniej Piłkarski EZBUD CUP dla dzieci z rocznika 2013 i młodsi pod patronatem Prezydenta Miasta Tomaszów Mazowiecki Pana Marcina Witko.

Wspaniały festyn piłkarski, był początkiem przygody dla wielu młodych adeptów sztuki piłkarskiej  z rocznika 2013 i młodsi. Część z zawodników biorących udział, po raz  pierwszy  mogła  poczuć formę rywalizacji sportowej w nieco innym wydaniu, jaką trenerzy  poszczególnych grup serwują im na co dzień w trakcie jednostek treningowych. 

 

Na boisku obejrzeliśmy: trzy zespoły Lechii, UKS Pilica, Widoku Skierniewice czy też reprezentantów Tomaszowskiej Manufaktury Futbolu. Obok aspektu czysto sportowego, dla najmłodszych nie zabrakło także wielu innych atrakcji w formie zabaw sportowych. Na gości czekał poczęstunek w postaci dań z grilla, czy też słodkich deserów. 

 

Na obiekcie OSiR po raz kolejny gościła także Piwnica Kreatywności, czyli niezastąpiona  na dziecięce imprezy, niezwykle charyzmatyczna Pani Monika Szulczyk. Na koniec turnieju towarzyskiego, w którym wyników nie notowano, trenerom i dzieciom wręczono pamiątkowe puchary i medale. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć. 

Bartłomiej Grzywacz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe