Niefortunny początek wakacji

  • 20.06.2019, 22:45
  • Mariusz Strzepek
Niefortunny początek wakacji
  Strażacy z Inowłodza informują o zdarzeniu, do którego doszło wczoraj (19.06) o godzinie 21.45. Na terenie kopalni w Inowłódzu doszło do nietypowego wypadku. Dwie młode dziewczęta zostały uwięzione na półce "skalnej". Dziewczynki miały ok. 12 lat. Sytuacja była dramatyczna, ponieważ teren wyrobiska jest ciężki do pokonania a wysokie klify są bardzo niebezpiecznie. Dużym utrudnieniem był też zapadajacy zmrok. Na szczęście dzięki pomocy strażaków z PSP udało się wyciągnąć obie panny bez większych urazów i skończyło się na strachu.  W akcji brały udział dwa zastępy PSP Tomaszów Maz.,OSP Inowłódz, Policja, Pogotowie.

.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja
Ja 21.06.2019, 12:58
Ludzie komentują taj jakby sami nigdy nie byli dziećmi, żenuła
O
O 22.06.2019, 13:30
Tym bardziej że kopalnia odkrywkowa zawsze kusi. Nawet mnie dorosłego. Nigdy do tych stromych zboczy na Białej Górze staram się nie podchodzić, ale z lasu popatrzec to aż miło. A zwierzaków cała masa. Bobry, lisy, rozmaite ptaki. Tam gdzie maszyny akurat nie hucza oczywiście.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 21.06.2019, 07:40
Na pewno rodzice pokryja koszta calej operacji.
Zachecam do podróży biznesowej. Na bojlery :))
Zachecam do podróży biznesowej. Na bojlery :)) 22.06.2019, 13:43
Nie, i tylko ty i tobie podobni tego oczekują. Posiadanie dzieci w Polsce od 2014 roku nie jest już tylko przywilejem najbogatszych. Od tego są służby by NA KOSZT NAS WSZYSTKICH, w takich sytuacjach działały. Nikt nie robi tego celowo, a zbladzic może każdy z nas. One najadly się strachu i na pewno będą to pamiętać przez całe życie.

Jesteśmy w Tomaszowie, wprawdzie i tu widzę bardzo drogie samochody z rejestracjami ETM, ale bardzo prawdopodobne, że nawet jeśli coś tam sobie prowadzisz, to jednak podatki jakie odprowadzasz, nie mogą się równać z tymi odprowadzanymi w sumie przez ludzi krorzy pracuja jako pracownicy najemni. Co wiecej, gdyby pdliczyc wszystkie usługi publiczne z ktorych korzystasz, kto wie czy nie dokladamy siedo Twojego zycia.

Zatem albo trochę ciszej, mordke trochę stul, albo wyjedź sobie do tych mitycznych Czech, na Wyspy czy do innego raju na ziemi, o których nasluchales się od podobnych Tobie typkow, którzy przez 15 lat wiodą tam na tyle udane życie montujac najczęściej bojlery, że w tamtejszym języku potrafią jedynie się przedstawić.
:/
:/ 20.06.2019, 22:53
Łazić więcej po kopalniach.
Ano
Ano 23.06.2019, 22:19
I selfiki cykac na Instagram.

Pozostałe