Darmowy przejazd i wstęp na finał PP

  • 21.06.2019, 11:13 (aktualizacja 21.06.2019, 11:18)
  • Lord Lud
Darmowy przejazd i wstęp na finał PP
Rozpoczęły się zapisy na darmowy wyjazd kibiców na mecz finału wojewódzkiego Pucharu Polski, który odbędzie się w środę 26 czerwca w Piotrkowie Trybunalskim pomiędzy Lechią Tomaszów Mazowiecki a Unią Skierniewice. Zorganizowana grupa fanów zielono-czerwonych oprócz darmowego przejazdu w obie strony ma zagwarantowany bilet wstępu gratis.

Zarząd KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki biorąc pod uwagę znakomitą postawę kibiców na meczach domowych oraz świetny doping i wsparcie podczas spotkań wyjazdowych naszej drużyny w rozgrywkach ligowych, w ramach podziękowań postanowił opłacić dwa autokary kibicom, którzy wybierają się na ten najważniejszy dla nas mecz sezonu, czyli finał wojewódzkiego Pucharu Polski.

 

Atmosferą spotkań na Stadionie Miejskim im. Braci Gadajów był pod wrażeniem również prezes ŁZPN Adam Kaźmierczak, który przekazał informację, że zorganizowana grupa kibiców z Tomaszowa Mazowieckiego otrzyma darmową pulę biletów na to spotkanie.

 

Zapisy prowadzone są telefonicznie u członka zarządu KP RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki Sławomira Oleksika pod numerem telefonu: 697 601 408 lub w biurze klubowym (wtorek 18 czerwca, piątek 21 czerwca oraz poniedziałek 24 czerwca w godzinach 7:30 – 15:30).

 

Zachęcamy i serdecznie zapraszamy do udziału w tym wielkim piłkarskim święcie przypominając jednocześnie, że liczba miejsc jest ograniczona, a o darmowym wyjeździe decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Żródlo: lechiatm.pl

Lord Lud
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (1)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Snarki
Snarki 21.06.2019, 21:17
Zapraszamy!!!!!

Pozostałe