Warsztaty kulinarno-zielarskie w Barlickiego 30

  • 22.06.2019, 21:49
  • Tamara Jaworowska
Warsztaty kulinarno-zielarskie w Barlickiego 30
Niedawno otwarta restauracja przy ul. Barlickiego 30, nosząca zresztą tę samą nazwę, proponuje mieszkańcom Tomaszowa Mazowieckiego niezwykle ciekawą ofertę nie tylko kulinarną, ale także kulturalną i rekreacyjną.

Poza cyklicznymi koncertami, które się w tym miejscu odbywają, poza – jak wynika z krążących po mieście opinii  - przepysznymi daniami, jakich można tam skosztować, właściciele postanowili zaktywizować tomaszowską społeczność i zaproponować chętnym różnego rodzaju warsztaty. I tak, 22 czerwca 2019 roku, na uroczym i zacisznym podwórku przy ul. Barlickiego 30, odbyło się spotkanie, dotyczące kwiatów jadalnych, które każdy z nas może wykorzystać w kuchni. 

Spotkanie poprowadziła Marta Edmunds,, która jest także szefową kuchni w restauracji przy Barlickiego 30. Opowiedziała o tym, jakich roślin, jakich kwiatów możemy na co dzień używać w trakcie naszych kulinarnych eksperymentów. Po krótkim wstępie nastąpiła część praktyczna – uczestnicy samodzielnie wykonali ciasteczka, udekorowane jadalnymi kwiatami, a następnie pyszne kanapeczki, również z dodatkiem kolorowych, smakowitych kwiatów, które można zjeść ze smakiem. 

Co teraz zaproponuje nam Barlickiego 30? Czekamy z niecierpliwością! 
 

Tamara Jaworowska

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (4)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe