TrenujMy Zwolnieni z Teorii

  • 23.06.2019, 10:43 (aktualizacja 23.06.2019, 11:18)
  • Mariusz Strzepek
TrenujMy Zwolnieni z Teorii
14 czerwca odbył się piknik pt. ,,TrenujMy’’ zorganizowany przez grupę uczniów klasy I matematyczno-fizycznej z II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim w ramach olimpiady ,,Zwolnieni z Teorii’’. Współorganizatorem wydarzenia było Miejskie Centrum Kultury. Problemem społecznym, jakim zajęli się nasi licealiści był bierny wypoczynek. Piknik miał na celu propagowanie zdrowego stylu życia i zachęcenie mieszkańców do aktywnego spędzania wolnego czasu. Odbiorcami wydarzenia byli głównie uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Podczas imprezy, uczestnicy mieli możliwość skorzystania z porad dietetycznych, wzięcia udziału w konkurencjach sportowych, skosztowania zdrowej żywności. Całość umiały występy wokalno-instrumentalne.

"Zwolnieni z teorii’’ to olimpiada polegająca na realizacji projektów społecznych, które dotyczą konkretnego problemu wśród ludzi. Za zrealizowany w praktyce projekt, uczestnicy uzyskują międzynarodowe certyfikaty biznesowe. Najlepsze projekty uzyskują nagrody - ,,Złote wilki’’

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

malowanie trawy AD 2019
malowanie trawy AD 2019 23.06.2019, 14:56
Naprędce organizują jakieś bzdurne eventy by pokazać, że coś robią, bo boją się, że ich tam Broniarek przerzedzi.

Bierny wypoczynek, pierdzenie przy obiedzie, strzelanie z pestek.. brawo! Jak na najlepsze tomaszowskie liceum to rzeczywiście są wyżyny :))
😀
😀 23.06.2019, 20:50
"Bzdurny" Twoim zdaniem event zorganuzowany był jeszcze przed konkursem na dyrektora. Przygotowany przez młodzież, której nikt do tego nie zmuszał
Ano
Ano 23.06.2019, 22:17
Młodzież? Nikt nie zmuszał? Czy obecna tomaszowska 'młodzież' robi coś bez przymusu? Chyba tylko chodzi w weekend wieczorami po miescie. Dziewczynki niby dorosłe wymalowane i wyneglizowane idą się napić, a chlopcy? Niby dorośli ścigają się starymi beemkami po mieście aby wyrwać tę jakże dorosłą dziewczynkę. Teraz na dniach Tomaszowa będzie istna patologia. Gówniarstwo z browarami i papierosami. Wielka mi dorosłość. Kiedy wreszcie policja zajmie się pijaną (i nie tylko pijaną) młodzieżą?
🤨
🤨 25.06.2019, 11:11
Ten piknik jest przykładem, że młodzież ma też inne zajecia ale zamiast chwalic wszyscy teraz potrafią tylko krytykować. Specjalisci w każdej dziedzinie, którzy są obserwatorami zza ekranu komputera, nie uczestniczą w niczym ale komentują wszystko
Malarz
Malarz 23.06.2019, 18:19
A ten nowy dyrektor to jakiś zbawca czy kto? Czy może coś wyjątkowego i odkrywczego zrobił? Chętnie posłucham
.
. 24.06.2019, 03:53
Posłuchać to możesz dopiero po wrzuceniu monety i to też pięciozłotaka, a nie tylko żółte. Tak traktujecie otoczenie, tak wy będziecie traktowani. Uczyć się u sekciarzy w Sosence, wtedy nikt nie będzie zgłaszał, żadnych problemów.
 Hot
Hot 24.06.2019, 16:49
A kto cię traktuje źle? Mnie szkoły prywatne nie interesują, natomiast bardzo te na które place podatki. Jeśli tak to chce mieć na to wpływ a Ty obrońco nie masz prawa kwekac i narzekać. Nikt nikogo źle nie traktuje., to obowiązek władzy wobec społeczeństwa by wszystko było czytelne i zgodę z prawem. Nawet jeśli ktoś zostanie wybrany przez komisję to jego także obowiązuje prawo i zasady.

Pozostałe