Artykuł Dwa wnioski do Prokuratury a Patrioci dla Tomaszowa.

  • 23.06.2019, 13:11
  • Mariusz Strzepek
Artykuł Dwa wnioski do Prokuratury a Patrioci dla Tomaszowa.
Stowarzyszenie Patrioci dla Tomaszowa postanowiło odnieść się do artykułu, który ukazał się na Państwa portalu NaszTomaszow.pl. Jeśli to możliwe prosimy o publikacje. Pozdrawiam Adrian Sęk Prezes Stowarzyszenia Patrioci dla Tomaszowa. Szanowni Państwo,

16 czerwca 2019 r., na Tomaszowskim portalu NaszTomaszow.pl ukazał się artykuł informujący o wpłynięciu do Tomaszowskiej prokuratury dwóch wniosków o możliwym popełnieniu przestępstwa.

Pierwsze zawiadomienie, dotyczy spotkania z Panem Wojciechem Zawadzkim, które odbyło się 02 listopada 2017 roku w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Maz.

Drugie zawiadomienie dotyczy wypowiedzi Pana Stanisława Michalkiewicza i Krzysztofa Karonia, którzy w Tomaszowie wygłosili wykład w Hotelu Mazowieckim.

Zawiadomienia, złożył - "Dominik Kupis, administrator profilu Tomaszów Mazowiecki Yizkor Book dotyczy tzw. kłamstwa oświęcimskiego."

Artykuł informuje: "Stowarzyszenie "Patrioci dla Tomaszowa" zorganizowało w ostatnim czasie w naszym mieście kilka spotkań poświęconych najnowszej historii Polski. Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi Krzysztof Karoń i Stanisław Michalkiewicz."

Jako Stowarzyszenie Patrioci dla Tomaszowa pragniemy wyjaśnić i sprostować, że Pana Wojciecha Zawackiego nie znamy oraz nigdy do Tomaszowa Mazowieckiego nie zapraszaliśmy.

Pan Stanisław Michalkiewicz, również nie gościł w Tomaszowie na zaproszenie Stowarzyszenia Patrioci dla Tomaszowa.

Jedynym prelegentem, który wygłosił wykład na nasze zaproszenie, był Pan Krzysztof Karoń, lecz co ciekawe cytat przytoczony w zawiadomieniu nie pochodzi z wykładu, który odbył się w Tomaszowie lecz z wywiadu Krzysztofa Karonia udzielonego dla telewizji Pana Marcina Roli "wRealu24".

Więc co wspólnego z tym wszystkim mają Patrioci dla Tomaszowa? Wydaje się, że nie za wiele. Chociaż z kontekstu artykułu i wypowiedzi Pana Dominika Kupisa może wynikać inaczej.

Zachęcamy do obejrzenia rozmowy na powyższy temat.

Głos w tej sprawie zabrał Prezes Stowarzyszenia Adrian Sęk, oraz Łukasz Trzonek Sekretarz Stowarzyszenia Patrioci dla Tomaszowa.

https://www.youtube.com/watch?v=6cfeuEjvV1I&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0tkzJ9eEUZXl4i7KzzPyTWxuhVeE9qcVD7_hgcBf2hdyUQEITt8aTLa_U

Link do artykułu portalu NaszTomaszow.pl:

https://www.nasztomaszow.pl/wiadomosci/29726,dwa-wnioski-do-prokuratury?fbclid=IwAR2_uACCvacaYullyJIx0S2HHvmT1BhGhKOeBqAfYgiqCUwUR9obrMH8eg4

 

Link do wykładu Pana Krzysztofa Karonia z Tomaszowa Mazowieckiego:

https://www.youtube.com/watch?v=0baIZSP_hUk&t=1479s

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tomaszowiannin
tomaszowiannin 09.07.2019, 09:51
swoją drogą zapraszać takich rasistowskich obiboków do Tomaszowa, w którym kiedyś większość mieszkańców to byli żydzi, to trzeba mieć tupet....
janeck
janeck 25.06.2019, 20:09
Brawo, chłopaki, tak trzymać!
Ajdejano
Ajdejano 24.06.2019, 16:23
Chłopaki: dawajcie do przodu. Mój poprzednik - wpisowicz poniżej, dobrze napisał: przecież jesteście u siebie, a nie u pejsoli.
Aj-waj, aj-waj. Gonić to dziadostwo.
>
> 23.06.2019, 13:20
Świetnie! Zawsze odpowiadać i bronić się. Jesteście u siebie!

Pozostałe