Lato... ach to Ty.. początek wakacji w Ujeździe

  • 23.06.2019, 14:23
  • Joanna Sztymelska
Lato... ach to Ty.. początek wakacji w Ujeździe
W piątek, 21 czerwca 2019 roku, w Gminny Ośrodek Kultury w Ujeździe zorganizował dla mieszkańców uroczyste powitanie lata 2019 w prawdziwie hawajskim stylu.

Przygotowana została plaża z piaskiem, leżakami i piłkami plażowymi. Wszystko zorganizowane zostało przy budynku GOK-u, na świeżym powietrzu, ale pod dachem. Ten dach wyjątkowo się przydał, ponieważ w pierwszy dzień lata, w czasie imprezy zaczął padać deszcz, który momentami przeradzał się w prawdziwą ulewę. Świętującym początek lata nie przeszkadzało to jednak w dobrej zabawie. 

Pomysłodawczyniami i organizatorkami piątkowej imprezy były: Marta Kopińska i Andżelika Budner. Jedną z atrakcji było pierwsze w Ujeździe i całym powiecie tomaszowskim Silent Disco. Każdy z uczestników otrzymał słuchawki, na których miał możliwość wyboru jednej z trzech stacji i gdy wybrał odpowiednią muzykę, rozpoczęły się tańce. 

loadingŁaduję odtwarzacz...


Przygotowanych zostało też wiele dodatkowych atrakcji: darmowy beach bar z kolorowymi napojami, ciekawe konkursy z nagrodami i fotokącik. Wśród specjalnych bezalkoholowych drinków były między innymi: tęczowy banan, samba czy mojito.

Silent Disco trwało do godziny 23:00. Udział w niem wzięło wiele osób w różnym wieku: dzieci, młodzież, która właśnie rozpoczęła wakacje i osoby dorosłe. 
 

Joanna Sztymelska

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (7)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe