Przed nami wędkarska impreza roku! Trwają zapisy

  • 24.06.2019, 15:06 (aktualizacja 29.06.2019, 10:55)
  • SP
Przed nami wędkarska impreza roku! Trwają zapisy
21 lipca - po raz trzeci - wędkarze ze wszystkich kół PZW z miasta i okolic będą rywalizować o Puchar Prezydenta Pana Marcina Witko. W sklepie wędkarskim Grzegorza Skolika (Plac Narutowicza 108) trwają zapisy . Ilość miejsc ograniczona. Zawody organizuje koło PZW 31 Starzyce.

Poprzednie dwie edycje zawodów o Puchar Prezydenta cieszyły się ogromną popularnością. Obie te edycja miały jednego zwycięzcę, którym był Pan Andrzej Wojtala. Czy Pan Andrzej po raz trzeci wywalczy laur zwycięzcy, czy może jednak znajdzie pogromcę? Przekonamy się za miesiąc.

 

Te towarzyskie zawody mają, także swojego mistrza wśród juniorów. Tytułu będzie bronić Kapcer Szafrański. 

 

Ważnym punktem każdej edycji, jest także zbiórka charytatywna. W tym roku wędkarze będą zbierać pieniążki dla Julitki Plich, dziewczynki u której w 2014 roku wykryto guza w dolnej części czaszki (medulloblastoma). 

 

Ta ciężka choroba spowodowała niedowład  czterokończynowy, porażenie nerwu twarzowego po stronie lewej, zaburzenia mowy oraz osteoporozę wtórną.  Julitka jest pod opieką wielu poradni specjalistycznych: onkologicznej, metabolizmu kości, nefrologicznej, endokrynologicznej i okulistycznej.

Julitka bardzo pragnie znów chodzić samodzielnie i cieszyć się życiem jak Jej rówieśnicy.

 

Leczenie i codzienna rehabilitacja jest niezbędna, by to Jej marzenie się spełniło, lecz wiąże się to z dużymi nakładami finansowymi, często przekraczającymi nasze możliwości, dlatego zawsze dziękujemy i jesteśmy wdzięczni tym, którzy wspierają Julitkę w powrocie do samodzielności - Iza Plich (mama dziewczynki).

 

 

 

SP
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 25.06.2019, 16:30
A to auto na zdjęciu będą topić bo nie bardzo rozumiem czy tych patyków do łowienia nie można przenieść przecież z takiego szrota na pewno olej cieknie
Wędkarz
Wędkarz 25.06.2019, 23:16
Patyka to masz w gaciach, pozdro.

Pozostałe