Jan Woźniak nowym prezesem Zakładu Gospodarki Ciepłowniczej

  • 26.06.2019, 09:16
  • Mariusz Strzepek
Jan Woźniak nowym prezesem Zakładu Gospodarki Ciepłowniczej
Rada Nadzorcza Zakładu Gospodarki Ciepłowniczej w Tomaszowie Mazowieckim powołała Jana Woźniaka na funkcję prezesa zarządu spółki.

 Z końcem kwietnia Waldemar Czarnecki złożył rezygnację ze stanowiska prezesa zarządu ZGC w Tomaszowie Mazowieckim w związku z objęciem funkcji prezesa zarządu spółki Miejskie Sieci Cieplne w Zduńskiej Woli. 

Poszukiwania nowego prezesa zarządu trwały dość długo ze względu na ogrom wyzwań, które stoją przed Zakładem Gospodarki Ciepłowniczej – mówi Marcin Witko, prezydent Tomaszowa Mazowieckiego. - Pan Jan Woźniak to specjalista w branży ciepłowniczej. Jestem przekonany, że projekty realizowane przez spółkę będą rozwijały się w dobrym kierunku, a tomaszowianie będą mieli zapewnione odpowiednie źródła energii, komfort i bezpieczeństwo dostaw w mieszkaniach, miejscach pracy oraz wypoczynku – podkreśla. 

Jan Woźniak ma 59 lat. Uzyskał tytuł magistra inżyniera na Wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu ciepłownictwa i ogrzewania z auditingiem energetycznym. Przez dwanaście lat był prezesem zarządu spółki Energetyka Cieplna w Skierniewicach.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

PSL
PSL 27.06.2019, 23:05
PSL u władzy, PLS u koryta ;)
Baraniarz
Baraniarz 27.06.2019, 11:30
Ten ze Skierniewic ,wcześniejszy z Sieradza czyli faktycznie w TM nie ma kard i specjalistów na prezesa ZGC.
Mędrzec z Rzeszowa
Mędrzec z Rzeszowa 27.06.2019, 06:08
W Polsce brakuje specjalistów w niektórych branżach. Trzeba ściągać z innych stron świata. Niestety w naszym, 50 tysięcznym "Think tanku" akurat takiego nie było, a w Skierniewicach było aż dwóch. To i tak dobrze, że nie ze Szczecina, bo musielibyśmy mu dać mieszkanie. A tak, to tylko za paliwo (100 km x 200 dni/rok) mu zapłacą.
News też zza oceanu
News też zza oceanu 26.06.2019, 13:42
Potwierdziła się też dotychczasowa plotka, że Lady Gaga będzie miała dzieciaka z Bradleyem Cooperem. Facet jest tak przystojny, że mimo że jestem raczej heteroseksualny, to sam bym go gdzieś liznął w bramie. Przepraszam, za lekki może off topic, ale co do do zmian personalnych, to nie zdziwiłbym się jeśli wielu tomaszowian by to interesowało.
Wera
Wera 26.06.2019, 11:06
Aż ze Skierniewic? Hmm
mieszczuch
mieszczuch 27.06.2019, 11:31
Ale przecież Pan prezes związany był z PSL ?

Pozostałe