Bomba w przedszkolu. Policjanci w akcji

  • 28.06.2019, 10:58 (aktualizacja 01.07.2019, 22:37)
  • Mariusz Strzepek
Bomba w przedszkolu. Policjanci w akcji
Wczoraj po godz. 14 otrzymałem telefon z przedszkola (nr 14), aby jak najszybciej odebrać dziecko, gdyż w przedszkolu jest alarm bombowy i dzieci ewakuowano. Czy było to jedyne przedszkole w Tomaszowie z alarmem, czy historia powtórzyła się w innych? Tu po przyjeździe po dziecko nie zauważyłem żadnych służb sprawdzających, teren wokół był powszechnie dostępny... Rozumiem, że fala fałszywych alarmów przeszła przez przedszkola w całej Polsce... Ale czy nie powinno się zachować jakichś względów ostrożności? Swoją drogą, jakim trzeba być człowiekiem, żeby takie wrażenia dostarczać małym dzieciom? - piesze jedna z naszych cztelniczek. Informacje potwierdza rzecznika prasowa Prezydenta miasta, Joanna Budny - Do przedszkola przyszedł mail z informacją o możliwym podłożonym ładunku wybuchowym. Dzieci zostały ewakuowane do szkoły, policja sprawdziła budynek i nic nie znaleziono.

..

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Milosz
Milosz 28.06.2019, 11:52
Jak ktoś by podkładał ładunek wybuchowy napewno by niezadzwonił , kolejny idjota przez którego traći śie czas i środki , karetka i straż moze byc potrzebna gdzie indziej
BB
BB 28.06.2019, 11:19
Myślę że policja powinna mocno "patrolować" tzw. darknet.
Takich fałszywych maili będzie coraz więcej. Są sposoby aby złapać takiego młodego dowcipnsia przez skanowanie logowań komputerów do sieci darknet.
Ekspert
Ekspert 28.06.2019, 11:46
Hhahahahahahaha polskie slubzy sie nadaja, juz od listopada namierzaja bombera z darknetu. Nigdy tego czlowieka nie znajda bo zna sie na robocie i bedzie wysylal te wiadomosci az mu sie znudzi a na to sie nie zapowiada (bo dziala od listopada tamtego roku). Zamiast panstwo zmienic przepisy zeby takie niewiarygodne informacje byly ignorowane to zarzadza sie bardzo madre ewakuacje. I powtarzam, zadne monitorowanie zasobow TOR/DW nic nie da bo fachowcy wiedza jak ukryc swoja tozsamosc. Sluzby juz od dawna scigaja bombera, ale niestety, marnie im tc idzie a suckesu nie bedzie. Takze takie pierniczenie od rzezczy to tylko pobozne zyczenia.
@Ekspert
@Ekspert 28.06.2019, 19:32
tego co „podkładał” e-mailami z Anglii doszli. Że Ty głupku z prowincją w duszy, jesteś od pokoleń pełen kompleksów, to w żaden sposób nie świadczy od otaczającej nas rzeczywistości.
Wyjeżdżaj dziadu gdzie chcesz, gdzie trawa zieleńsza.Mam wrażenie, że bez takich jak Ty będzie nam tu się jednak lżej żyło.
Do polskiej służby nie dostałbyś się żadnej. Kondycja, kompetencje, ale i możliwości intelektualne. Po prostu won, śmieciu.
Ekspert
Ekspert 29.06.2019, 09:44
Dowody i źródło poproszę - bez tego twoja wypowiedź jest warta tyle samo co zeszłoroczny śnieg. Założę się, że nie masz B-L-A-D-E-G-O pojęcia o tym czym jest TOR i jak funkcjonuje ruch sieciowy. To raz. Dwa - powiem ci w "tajemnicy", że prędzej ja pomogę służbom niż ty, troglodyto. Ty, tak samo jak "służby" nie rozumiesz, że aby złapać takich cyber-bomberów to trzeba wydać kilkadziesiąt milionów złotych na zasoby ludzkie i infrastrukturę, a z tym jest problem jeśli się zatrudnia "informatyków" za 1800 zł na rękę xD Także nie pieprz, durniu, bo dysponuję wiedzą wykraczającą daleko poza twoje pojmowanie, ty intelektualna amebo. I per śmieciu, bydlaku, to ty się do włąsnych członków rodziny możesz zwracać, chamie nieskrobany.
Drugi eXperT
Drugi eXperT 29.06.2019, 09:52
W cyber CBSP "informatyk" zarabia jakies 5 tys zl na reke (miesiecznie). I ludzie sie dziwia, ze sluzby nie daja rady - nie daja, bo forsa idzie na konto durnowatych gieneralow co nie maja najmniejszego pojecia o komputera ogolnie i kretynski program piecset plus zamiast na obronnosc cybernetyczna panstwa. Z drugiej strony gdyby ludzie (janusze) dowiedzieli sie, ze ktos za klikanie w kąkuter dostanie np. 20 tys miesiecznie (tyle kosztuje fachowiec, ciule) to by sie chyba zesmarkali ze zlosci, ze to oni, a nie ich bombelki dostaja tyle hajsiwa. Ani rzad ani sluzby nie rozumieja, ze cyberbezpieczenstwo panstwa jest ultra wazne - rzad woli rozdawac hajs ciezko pracujacych (np. moj) menelom i zulii spolecznej (nie wszyscy to bumelanci, ale sporo ich jest i to mnie irytuje) zamiasts wyplacac fachowcom. I tak sie zyje w tym chlewie umorusanym ekskrementami.
?
? 01.07.2019, 10:46
A ty glupku po mechaniku, samochodowce chciałbyś ile zarabiać?
?
? 28.06.2019, 11:33
"Swoją drogą, jakim trzeba być człowiekiem, żeby takie wrażenia dostarczać małym dzieciom?"

Bezdzietną, nienawidzącą całego świata lesbijką?
maniek
maniek 28.06.2019, 16:44
A ty Grażyński masz dzieci?
?
? 28.06.2019, 18:05
4
?
? 29.06.2019, 09:28
I dlaczego po nazwisku? Michał, Michaś, Michalsko, ale dlaczego szargac nazwisko?

No co? Problem, że ktoś wybrał sobie inny model życia i jakoś udaje mu się żyć za swoj? Janie owie że zupełnie bez pomocy, bo ciągłość pokoleniową ale i mentalną dostrzegam ale jednak swoje. Problem? Zetrzeć, zgniesc trzeba?

Wolny rynek mata, zyjta, bogactwa się. Ja z tym nie mam większego problemu.
szanuje
szanuje 28.06.2019, 11:27
ekspert

Pozostałe