Zbierali książki dla Polaków na Litwie

  • 29.06.2019, 10:01 (aktualizacja 01.07.2019, 23:37)
  • Mariusz Strzepek
loadingŁaduję odtwarzacz...
Stowarzyszenie Patrioci dla Tomaszowa dziękuje wszystkim ofiarodawcom za wsparcie zbiórki książek, które trafią do polskich dzieci na Litwie! Książek łącznie zebrano ok. 500 egzemplarzy, które w najbliższych dniach zostaną przekazane stowarzyszeniu motocyklowemu Filii Patriae, które jestkoordynatorem zbiórki na całą Polskę.

 

 

 

 

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Nie ulegać monterom bojlerów
Nie ulegać monterom bojlerów 29.06.2019, 10:45
Aaaaa to chłopaki z PdT! Siema!!! Nie wyświetliła się poprzednio zajawka nagrania z jutuba.

Super! Wreszcie sensowna inicjatywa! Fajnie!

Mam wrażenie, że PdT wzmocnił powrót Pana z dredami.
Nie ulegać monterom bojlerów
Nie ulegać monterom bojlerów 29.06.2019, 10:39
Piękna inicjatywa.

Sprawny tablet to jest koszt 300 zł. Aą wsie i w Polsce gdzie to jest dla wielu dzieci nieosiągalny, choć wymarzony cel.

Uprzedzam argument „łeeeee, tera nikt na papierze nie czyta” najczęjsciej używany przez tzw. monterów bojlerów, którzy sami w życiu książki, w żadnej formie nie tknęli.

Gdy jest trochę lepiej z robotą, monterom bojlerów, sprzedawcom części samochodowych, czy jakichś franczyz marek ogólnie znanych telekomunikacyjnych, rzadziej finansowych i dużych gastronomicznych bo tu trzeba mieć większy wkład, ale salon telefonii komórkowej, ro jest w zasięgu „ monterów bojlerów”. Zatem bojlerowcom gdy jest trochę lepiej z kasą, wydaje się, że w ciągu czterech lat awansowali z podnóżka społeczeństwa do jakichś zarządzających nim. Dyktatorków wręcz :) Weryfikacja zwykle przychodzi w ciągu jednej dekady i - co smutne, bo tak naprawdę nie życzę im źle - ale kończy się dramatycznie. Rozowdy, zdrady, pijaństwo z rozżalenia, potem ucieczka jak znany w Tomaszowie piekarz co to basen na podwórku budował (ale też i żonę miał „modną” i w tym bardziej upatruje końcowego dramatu)

PS z rodziny bojlerowców i ja się wywodzę. Tym bardziej czuję odrazę.

Pozostałe