Dni Tomaszowa - dzień trzeci

  • 02.07.2019, 20:02
  • Joanna Sztymelska
Dni Tomaszowa - dzień trzeci
W niedzielę, 30 czerwca 2019 roku, na tomaszowskich Błoniach, na scenie przy Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim, wystąpili: grupa El Fuego, działająca przy 25. Brygadzie Kawalerii Powietrznej i zaproszeni gościeL Roksana Węgiel, Czadoman, Sylwia Grzeszczak i Piotr Cugowski.

Publiczność zebrała się tłumnie. Na koncercie Roksany Węgiel w większości była to "młodsza młodzież", wielbiciele talentu młodej artystki.  Jest czternastoletnią polskąa piosenkarką, uczennicą Szkoły Podstawowej w Jaśle, zwyciężczynią pierwszej polskiej edycji The Voice Kids w ubiegłym roku oraz 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, również w 2018 roku. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Po Roksanie Węgiel na scenie pojawił się Czadoman. Tu zebrała się publiczność, wśród której przeważali wielbiciele muzyki Disco Polo. Czadoman to pseudonim sceniczny Pawła Dudka, wokalisty, który w 2013 roku zaczął realizować się w tym popularnym gatunku muzycznym. Rok później nagrał hit "Ruda tańczy dla mnie", a jego kariera zaczęła rozwijać się wyjątkowo szybko. 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kolejna gwiazda na tomaszowskiej scenie, to Sylwia Grzeszczak, piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Razem z zespołem wykonała swoje najbardziej znane piosenki, akompaniując sobie na fortepianie. Obchodziła 10-lecie pracy estradowej. Prezydent Marcin Witko wręczył jej z tej okazji bukiet kwiatów.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na zakończenie Dni Tomaszowa wystąpił Piotr Cugowski, muzyk, wokalista i współzałożyciel zespołu Bracia. Także tłumna publiczność oglądała występ. 

loadingŁaduję odtwarzacz...


Jak każdego roku na zakończenie Dni Tomaszowa, tuż po koncercie Piotra Cugowskiego, wystrzelone zostały fajerwerki. 
 

Joanna Sztymelska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

M
M 02.07.2019, 20:48
Najlepsze z dotychczas organizowanych dni. Czegoś takiego w Tomaszowie jeszcze nie było. Impreza na poziomie zachodnim. Kultura a nie pijaństwo jak przed laty. Ludzie wreszcie poczuli że współtworzą to miasto.

Pozostałe