30-latka zatrzymana z narkotykami

  • 05.07.2019, 18:28
  • Mariusz Strzepek
30-latka zatrzymana z narkotykami
Policjanci z Tomaszowa Mazowieckiego zatrzymali 30-letnią kobietę, której przedstawili zarzut posiadania blisko 130 gramów różnych narkotyków. Za posiadanie znacznych ilości niedozwolonych substancji odurzających wbrew przepisom ustawy, grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Tomaszowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, iż 30-letnia mieszkanka Tomaszowa Mazowieckiego, jest w posiadaniu zabronionych prawem środków odurzających.

4 lipca 2019 roku około godziny 15:45 w rejonie ulicy Legionów w Tomaszowie Mazowieckim zatrzymali do kontroli osobowe audi, którym kierowała wytypowana 30-latka. Wraz z kobietą pojazdem poruszało się jeszcze dwóch pasażerów. W trakcie przeszukania wnętrza pojazdu, policjanci znaleźli damską torebkę należącą do kierującej, we wnętrzu której były dwie dilerki z suszem roślinnym o wadze 1,9 grama.

Badanie narkotestem wykazało, że zabezpieczony susz to marihuana. Ponadto kobieta w torebce posiadała dwa zawiniątka z folii aluminiowej z zawartością białego proszku o wadze 1,7 grama. Tym razem badanie specjalistycznym narkotestem wykazało, że jest to amfetamina.

To dało kryminalnym podstawy do dalszych działań w miejscu zamieszkania kobiety, gdzie w trakcie skrupulatnego przeszukania w rożnych pomieszczeniach i w wymyślnych skrytkach odnaleźli również inne środki odurzające, których posiadanie jest zabronione prawem.

Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 20 gramów marihuany, ponad 80 gramów amfetaminy, blisko 1 gram mefedronu i 26 gramów proszku, którego badanie na specjalistycznym narkoteście wskazało iż jest to ecstasy. 30-letnia tomaszowianka usłyszała już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. O jej dalszym losie zadecyduje sąd.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

O to chodzi w rozłupywaniu ukladów 3RP. Kajetan P. zadźgał dziewczynę na…
O to chodzi w rozłupywaniu ukladów 3RP. Kajetan P. zadźgał dziewczynę na Woli, i nadal może liczyć na protekcje. 05.07.2019, 19:27
Google: kajetan P.

Pamiętacie sprawę Kajetana P. z Warszawy, który zadźgał lektorkę włoskiego, którą wcześniej zwabił do wynajmowanego mieszkania na Woli, by jej ukręcić łeb?

Dziś miał zapaść wyrok. Nie zapadnie, bo wpływowi rodzice (matka jest postkomunistycznym prokuratorem), mają nadal takie dojścia, że potrafią zahamować postępowanie tuż przed wydaniem wyroku...

TO JEST ZGROZA. Nie że taki groźny czubek się trafił, bo w każdym kraju się zdarzają. Zgrozą jest, że matka tak szybko awansowała (oni są z Piły zdaje się), tak może blokować działania teoretycznie niezależnych, niepodległych im instytucji.

Psychol zabił dziewczynę prowincji, która po ukończeniu studiów, na które jej rodzice przez 5 lat odkładali sobie od ust, potem dziewczyna dorabiała korepetycjami, psychol bananek, zadźgał ją, potem taksówką (!) przewiózł ciało do mieszkania przy ulicy Gdańskiej na Żoliborzu, by pośwaitować i wszystko podpalić.

Udało mu się uciec na Maltę, bo matka komuszyca wstrzymywała działania policji dopóki tylko miała wpływ. A miała długo. Goniło go potem pół polskiej policji. W końcu go schwytali, w ostatniej chwili, bo następnego dnia miał już być w Maroku czyli po za UE, więc mogliby mu skoczyć. A tam wiadomo - gwałcenie, zabijanie gorzej urodzonych już swobodne.

Matka by pewnie mu wysyłała pieniądze, która jej przelewa a polski podatnik i spokojnie by tam sobie żył. No ale złapali, poleciał po niego polski wojskowy samolot transportowy. W trakcie konwoju gn.ój rzucił się na policjanta i go pogryzł... Czapę ze styropianiu obszytego grubszą szmatą mu potem założyli, ale kajdan na nogach jakoś nie pamiętam (czy były?)

Podczas sprawy matka nadal używała swoich wpływów i mieli orzec, że jest psycholem, by po krótkim leczeniu mógł sobie wróćić do mieszkania któ©e podpalił na Żoliborzu, ale matka go już za pańśtwowe pieniądze je wyremintowała i czekało na niego.

Dziś miał zapaść wyrok, mówiło się od ożywociu, ale matka wstrzymała wydanie wyroku.

W jakim my kraju żyejmy, że PRLowska nomenklatura nadal może zatrzymać sąd w ewidentnej sprawie jednym teledonem.

Panie Ministrze Ziobro, rozpędzić to dziado.wstwo.
Oby jak najszybciej, bo nie jest powiedzianie jeszcze, że wybory w październiuku będą wygrane, a jeśli nie będą to Kajtek wyjdzie na wolność max za dwa lata.

Google: kajetan P.

Co to ma wspólnego z Tomaszowem? Ano u nas też takie rodzinki do niedawna były. Potrącił kogoś. eeeeetam, wina potrąconego. Pobił? Eeeeetam, poszkodowany pobił się sam. Zgwałcił dziewczynę? Eeeee tam, na pewno chciała.

Przeciwko temu głosujemy, tak.
do PiS Lemingów
do PiS Lemingów 09.07.2019, 09:46
Jedno wielkie kłamstwo o tym całym Kajetanie ale lemingi z PiS łykną...trollowanie na maksa, Nie chce mi się nawet prostować tych bredni.. Poczytaj trochę o tej sprawie to się dowiesz, że typ wyląduje na dożywocie w psychiatryku a nie 'rodzice' pomogli.... jak chcesz doszukać się manipulacji sądowych to prześledź jak Ziobro znęcał się nad lekarzami którzy leczyli jego ojca....Ziobro jak chce walczyć z dziadostwem to niech skróci czas oczekiwania na sprawę bo z każdym miesiącem jego nieudolnych reform ten czas się wydłuża. 4 lata temu śmiałem się z lemingów PO , ale jak widać te PiSowskie są jeszcze śmieszniejsze bo bardziej zacietrzewione.
kolo
kolo 02.08.2019, 12:38
Pewnie, ze kłamstwo ale ciemny lud lubi jak mu kłamać prosto w twarz... tak jak z lotami Air Kuchciński... kancelaria sejmu SKŁAMAŁA, ze nie latał, dowody pokazują coś innego a ten dalej na stołku i do tego prezesik wycenia loty rządowym samolotem na 500pln za bilet.... ciekawe ile ta władza jeszcze na kłamstwach pociągnie ... mam nadzieję, ze ludzie otrzeźwieją i na jesieni pognamy w diabły zarówno kłamców z PiS jak i geszefciarzy z PO...
SA.
SA. 26.08.2019, 20:16
... i pewnie ty zasiądziesz na tronie jako samozwańczy "król" ze swoją świtą.
PS. Brawo policja za celny strzał.

Pozostałe