Pijanego kierowcę zatrzymało... rondo

  • 06.07.2019, 09:06 (aktualizacja 06.07.2019, 09:13)
  • Mariusz Strzepek
Pijanego kierowcę zatrzymało... rondo
Do kolejnego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj rano na nowym rondzie im. płk Antoniego Mosiewicza na skrzyżowaniu ulic Mazowieckiej i Św. Antoniego. Nietrzeźwy kierowca uszkodził słupki. Na miejscu zjawiła się Policja. Świadowie zdarzenia twierdzą, że mężczyzna tankował wcześniej paliwo na stacji benzynowej. Zachowywał się w sposób, który wskazywał, że może być w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Nikt nie zareagował, wezwaniem policjantów. Szkoda. Pamiętajcie, że taka osoba może zabić kogoś Wam bliskiego.

.

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Zdjęcia (4)

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Asia.
Asia. 09.07.2019, 20:41
Zadzwoniłam ostatnio na policję, że jedzie pijany kierowca ,podałam w którym kierunku ...i co i nie złapali .
Adam N.
Adam N. 08.07.2019, 22:18
Ale jedno jest pocieszające w tym zdarzeniu no może dwie sprawy nikomu nie zrobili krzywdy i że nie ma jednego bzdurnego znaku C-9 na wyspie bo tylko w naszym mieście są tacy wspaniali ludzie co takie znaki montują na wyspach. Mam nadzieje że nie wstawią nowego.
x
x 07.07.2019, 00:56
Brawo pracownicy stacji benzynowej!
Każdy odwaznyw dekaacjach. Pracuj po nocach, być może z jakimś kredytem.
Każdy odwaznyw dekaacjach. Pracuj po nocach, być może z jakimś kredytem. 07.07.2019, 03:31
Jak to mówią? Kozak przez internet?

Popracuj sobie po nocach, w mieście gdzie mniej więcej wszyscy się znają. Ja tu jestem czasowo, od niedawna, a boję się bardziej - zwyczajnie o swoją fizyczne bezpieczeństwo niż w Warszawie, gdzie łażę niemal co tydzień po nocach pomiędzy blokowiskami.

Trochę tęsknię. Nie ma co się oszukiwać.
taki lajf
taki lajf 08.07.2019, 16:09
Boisz się ratować ludzi i zgłąszać pijaków za kółkiem? Ja od urodzenia mieszkam w Tomaszowie i ostatniej rzeczy jakiej się boję to pijaków... Reaguj dziecko, a jak usłyszę, że ktoś się na tobie za to mści to dopiero pozna co znaczy dintojra
x
x 07.07.2019, 20:32
Rozumiem że jak ktoś odjeżdża ze stacji nie płacąc to też nie reagujesz bo się boisz? A może tam gdzie w grę wchodzi własny interes jest inaczej? Co? I nic do rzeczy ma tu kozaczenie. Powinni i was do odpowiedzialności pociągnąć. Każdy kto wie o łamaniu prawa powinien informować odpowiednie służby, tak mówi prawo.
x
x 07.07.2019, 20:28
Można choćby anonimowo na policję zadzwonić. To nie wymaga wielkiej odwagi. Żenujące tłumaczenie.
Jimmy
Jimmy 07.07.2019, 17:52
Owszem, bydła tu nie brakuje, powiedziałbym wręcz, że jest wszędobylskie. Bierna postawa to jednak żadne rozwiązanie, bo jedynie utwierdza się nią bydło w przekonaniu, że to ono dyktuje zasady. Prosta recepta: podszkolić się w technikach samoobrony albo zaopatrzyć się w stosowny sprzęt do obrony przed bydłem i problem rozwiąże się sam.
varan
varan 06.07.2019, 17:22
Za jazdę po alkoholu (powyżej 1 promila) powinien być stawiany zarzut usiłowania zabójstwa, w razie wypadku z ofiarą śmiertelną zarzut zabójstwa z premedytacją, a nie jakieś ceregiele z góra kilkoma latami odsiadki i zabraniem uprawnień.
GOŚĆ
GOŚĆ 06.07.2019, 14:48
Sprawca wjechał na rondo od strony Brzustówki..więc gdzie tankował? Świadkowie widzieli?Bzdury..
Krzysiek
Krzysiek 06.07.2019, 20:17
Nie traktuj wszystkiego zero jedynkowo. Bylem na stacji paliw 10 min po wypadku. Glupie panie ze stacji mowily mi ze pol godziny temu byli na hotdogu i ledwo wysiedli z samochodu. Potem powiedzieli ze jadą sie przejechac. No i pojezdzili.
Elf
Elf 09.07.2019, 03:29
Chyba sam jesteś głupi kretynie a te panie.Po pierwsze jechali od strony Brzostowku a po drugie na stacji nie tankowali .
Polska Jaśnie Panstwa i nas podludzi. Białych murzynow :( Idźmy na wybory,…
Polska Jaśnie Panstwa i nas podludzi. Białych murzynow :( Idźmy na wybory, bo takie podejście lyberalow wróci wszędzie :( 07.07.2019, 02:57
Od roku kupuje tam prawie codziennie papierosy. Byłaby hryja gdybys tak powiedział tam przy nich w mojej obecności. Nie jest Twoja niewolnicą kobieta czy ktokolwiek to pracuje na stacji paliw.

Różne sprawy wchodzą w grę. Po pierwsze nie wiadomo kto to jest i czy nie będzie się mscil. Po drugie jest noc, one często są tam same babeczki.

Jeden z najlepszych zespołów który spotykam w handlu w Tomaszowie. Nigdy nie czeka się długo, zawsze sprawnie, czasem sprzeda mi fajki gdy mam 6,59 w żółtym bilinie, a resztę na karcie bankomatowej. W takich sytuacjach staram się odczekać by nie balkowac specjalnie. U syfiarzy LV Zagłoba sytuacja nie do wyobrażenia.
Polska Jaśnie Panstwa i nas podludzi :(
Polska Jaśnie Panstwa i nas podludzi :( 07.07.2019, 02:59
*chryja
Świadkowie Twierdzą
Świadkowie Twierdzą 06.07.2019, 12:06
"Świadkowie twierdzą" Gdyby twierdzili, że w aucie jechał pijany Donald Trump z Putinem to też by Pan to napisał ? Powinno się wyciągać konsekwencje za wprowadzanie w błąd opini publicznej. Od razu winę przerzuca się na kogoś a nie samego sprawcę. Może by obwinić właściciela klubu znad zalewu z którego to jechali wszyscy pijani, że ich nie pilnował jak pili jego alkohol ? Polska, kraj manipulacji.
kobieta z brodą
kobieta z brodą 06.07.2019, 17:02
20 minut wcześniej byli na stacji benzynowej.
Elf
Elf 10.07.2019, 03:10
A widziałeś że byli na stacji skąd takie info?
The Bill Killer
The Bill Killer 06.07.2019, 10:00
Dwa tygodnie temu też jakiś "miszcz kierownicy" postawił na dachu nowe, czarne Volvo XC 60. Powinni go zatrudnić w fabryce, jako kierowcę testowego, bo dokonał niemożliwego XD
Boję się samochodow
Boję się samochodow 07.07.2019, 03:36
Bogactwo, pycha, prędkość.
Palec Boży
Palec Boży 07.07.2019, 07:42
Nie do końca. Tuż za skrzyżowaniem. Wjechał ze Smugowej w Bezdomną i 50 m dalej leżał na dachu. Z dzieciakami i kobietą w aucie. Może ze 30 km/h. Cuda Panie.

Pozostałe