Pierwsze przejazdy Eko Pociągu, które odbyły się w weekend 6-7 lipca 2019 r. już za nami

  • 08.07.2019, 20:50
  • Mariusz Strzepek
Pierwsze przejazdy Eko Pociągu, które odbyły się w weekend 6-7 lipca 2019 r. już za nami
Uczestnicy mogli skorzystać z wycieczek zapoznających z podstawami edukacji ekologicznej poprzez zwiedzanie oraz formę nauki poprzez turystykę i krajoznawstwo.

Założeniem projektu jest upowszechnienie wiedzy o przyrodzie jak również wpłynięcie na poziom świadomości ekologicznej i propagandowej konkretnych zachowań, korzystnych dla środowiska naturalnego.

Wszyscy, którzy skorzystali z przejazdu mogli również wypożyczyć rower i przejechać malowniczo położoną ścieżką pieszo rowerową wiodącą ze Spały do Inowłodza.Trzecia grupa skorzystała z możliwości zwiedzania Inowłodza z przewodnikiem, który przedstawił najciekawsze walory przyrodnicze oraz zabytki.

Kolejne przejazdy już w najbliższy weekend 13-14 lipca aż do 24-25 sierpnia. Zachęcamy gorąco wszystkich do skorzystania z bezpłatnych przejazdów Eko Pociągiem na trasie Łódź-Spała oraz bezpłatnych wycieczek po Spale i Inowłodzu.

Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy upominek. Istnieje możliwość rezerwacji miejsc telefonicznie po nr tel. 537 538 442 oraz 515 068 643 oraz mailowo [email protected] Serdecznie zapraszamy.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rafał Goździk
Rafał Goździk 09.07.2019, 09:48
Super te wycieczki są naprawdę tylko ja ostatnio mam masę obowiązków i brak czasu na wyjazd ale mam nadzieję, że znajdę w lipcu lub sierpniu jeden dzień aby pojechać.

Pozostałe