Porwana w biały dzień. Policja szuka świadków

  • 12.07.2019, 17:16 (aktualizacja 16.07.2019, 21:45)
  • Mariusz Strzepek
Porwana w biały dzień. Policja szuka świadków
Tomaszowscy kryminalni poszukują świadków sytuacji jaka miała miejsce w miniony czwartek tj. 11 lipca 2019 roku około godziny 17:50 w rejonie skrzyżowania ulicy Warszawskiej z ulicą Widok w Tomaszowie Mazowieckim. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że młoda kobieta wbrew własnej woli wsiadała do osobowego samochodu ( koloru jasnego).

Wszystkie osoby, który były świadkiem opisanej sytuacji lub które posiadają jakąkolwiek wiedzę na jej temat proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim ul. Wandy Panfil 44,  telefonicznie dzwoniąc pod numer : Sekretariat Wydziału Kryminalnego w godz. 08:00 -15:00 (kier.44) 726 10 67, Powiatowe Stanowisko Kierowania –Zespół Dyżurnych (całodobowo) tel. (kier.44) 726 10 00  lub po

 

Mariusz Strzepek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Czytelniczka
Czytelniczka 12.07.2019, 18:27
"Wbrew własnej woli wsiadla do samochodu....."
jajniki zamiast mózgu?
jajniki zamiast mózgu? 13.07.2019, 09:48
nie można wbrew własnej woli wsiąść do samochodu? Idiotko.

YouTube: film przedstawiający zatrzymanie agenta CIA Leszka Chrósta przez funkcjonariuszy SB
Czy musisz być taki żenujący w swoich komentarzach?
Czy musisz być taki żenujący w swoich komentarzach? 17.07.2019, 01:05
Spójrz w lustro i zobacz co się z tobą stało... Gnijesz od środka.
jajniki zamiast mózgu?
jajniki zamiast mózgu? 13.07.2019, 09:52
Może jeszcze tylko dodam, że gdyby wtedy miał te 30-40 lat chętnie sam bym mu ten knebel pchał do gęby. Nie wszystkie działania SB były złe. Te na zlecenie kontrwywiadu, w większości nie. Szacun dla tych SBków. Szkoda, że Jaruzel zgodził się na wymianę Chrósta za Zacharskiego, wcześniej była planowana czapa.
Polska ma prawo do pilnowania swoich spraw.
Poirytowanamocno. Znowu
Poirytowanamocno. Znowu 12.07.2019, 17:36
Po raz kolejny pokazaliscie, jak bardzo macie gdzieś swoją pracę. Ktoś w ogóle sprawdza teksty przed publikacją? Wstyd.
MS
MS 12.07.2019, 22:00
Mogę umówić wizytę u specjalisty. Wysłucha, pokiwa głową, nauczy technik relaksacyjnych i oddychania. Jak miło doktora poproszę, to może nawet uda się szybko i bez kolejki, bo sympatyczny ze mnie człowiek. :) Pomożemy wyjść z internetowej depresji oraz wyleczyć z literówkowego nazizmu. I wszystko za free...

Powyższy tekst to oficjalny komunikat Policji opublikowany na ich stronie internetowej. Brak interpunkcji czy literówka a nawet braki gramatyczne i składniowe mogą nas co najwyżej bawić, ale z całą pewnością nie irytować. Zachęcam do lektury kilku pozycji książkowych np. na temat nerwicy natręctw, być może pozwolą rozwiązać posiadane przez Panią problemy. Mogę kilka zaproponować, by nie trzeba było szperać zbyt mocno i mało produktywnie w internecie.

PS
Nikt nie srawdza tekstów prze publikacją, liczymy na inteligencję naszych czytelników i umiejętność czytania ze zrozumieniem krótkich i nieco dłużyszch tekstów, nawet jeśli tu i ówdzie zabraknie kropki, przecinka lub średnika, a nawet jeśli zamiast "które" ktoś napisze "który".
.
. 13.07.2019, 11:10
Zazdrość. Kłaść lachę. Dziwią się, że można sprawnie przez 20 lat prowadzić portal, a one robią bokami po niespełna trzech.
@
@ 12.07.2019, 19:25
dla mnie najlepszy źródło o tomaszowskich sprawach. Masa swoich tematów, a w innych zazwyczaj pierwsi.

Pozostałe