Niech Twoja firma będzie mobilna. Powierz swoją stronę specjalistom

  • 12.07.2019, 22:32 (aktualizacja 18.07.2019, 19:29)
  • Mariusz Strzepek
 Niech Twoja firma będzie mobilna. Powierz swoją stronę specjalistom
Wprowadzenie internetu do urządzeń mobilnych było technologicznym przełomem. Telefon, dotąd służący głównie do odbierania i wykonywania połączeń czy pisania wiadomości, stał się niewielkim, ale przydatnym oknem na świat. Od tego dnia każdy mógł mieć sieć zawsze przy sobie i korzystać z niej wedle uznania. Przedsiębiorcy również dostrzegli potencjał internetu mobilnego i szybko zaczęli przystosowywać swoje strony do widoków przenośnego sprzętu elektronicznego. Jednak Google też nie pozostało w tyle i uściśliło zasady swojego działania. Strona wysoko wyświetlająca się w wyszukiwarce może zatem stracić swoją wypracowaną pozycję. Jeśli i Ty borykasz się z problemem mobilnej witryny firmowej, zgłoś się do profesjonalistów!

Zobacz, dlaczego pozycjonowanie strony mobilnej się opłaca

Trudno dziś znaleźć kogoś, kto w miejscu publicznym nie miałby w ręku smartfona. Ludzie korzystają z nich, by sprawdzić kursowanie komunikacji miejskiej, znaleźć restaurację, w której można by zjeść obiad, opłacić rachunki i wykonywać wiele innych czynności, bez jakich nie wyobrażamy sobie już codziennego życia. Każda z tych osób to Twój potencjalny klient: wystarczy zachęcić go atrakcyjnym wyglądem witryny firmowej. W tym celu profesjonalne agencje SEO, jak na przykład AFTERWEB, polecają optymalizowanie strony pod kątem urządzeń mobilnych. Co bowiem zrobi użytkownik, któremu wyświetli się jedynie część zawartości, a żeby przeczytać resztę, będzie zmuszony do żmudnego przewijania? Prawdopodobnie szybko zniechęci się i opuści witrynę. Inwestując w pozycjonowanie strony  firmowej, pokażesz odbiorcy, że warto do Ciebie zajrzeć – i pozostać na dłużej.

Na czym polega pozycjonowanie? Agencja SEO Ci to wyjaśni

Wbrew pozorom, promowanie strony mobilnej nie różni się zbytnio od pozycjonowania klasycznej, desktopowej witryny. Trzeba jedynie wziąć pod uwagę prędkość ładowania strony (użytkownicy urządzeń przenośnych oczekują, że będzie ona wysoka), kształty wyświetlaczy laptopów, tabletów i smartfonów, a także dostosowanie elementów witryny do ich rozmiarów. Jak to wszystko pogodzić z zawartością strony? Skorzystaj z pomocy specjalistów z AFTERWEB, a przybliżą Ci proces promowania Twojej witryny firmowej. Zadbają także o szczegółowy audyt strony, dzięki któremu dowiesz się, co możesz zrobić, by potencjalni klienci łatwiej do Ciebie trafiali. Wykwalifikowana kadra z agencji SEO pomoże Ci tak dopracować stronę, by roboty Google rozumiały jej zawartość i w efekcie wyżej ją indeksowały, a internauta, przeglądając pierwszą kartę wyników wyszukiwania, widział właśnie Twoją witrynę. Skrupulatnie prowadzone działania sprawią, że zauważysz widoczne zwiększenie ruchu na stronie, a to przełoży się na lepszą sprzedaż i znaczne zyski.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe