Światowej klasy piłkarz Łukasz Piszczek w Tomaszowie Mazowieckim

  • 20.07.2019, 11:14 (aktualizacja 20.07.2019, 11:16)
  • Mariusz Strzepek
Światowej klasy piłkarz Łukasz Piszczek w Tomaszowie Mazowieckim
Uroczyste otwarcie nowego salonu KRISHOME w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się 25 czerwca. W wydarzeniu, oprócz właścicieli salonu i zaproszonych gości, wziął udział Łukasz Piszczek – ambasador marki KRISPOL.

 Sieć salonów KRISHOME nieustannie się powiększa, dziś to aż 61 punktów na mapie Polski, w których inwestorzy mogą skorzystać z fachowego doradztwa w kwestiach związanych z doborem stolarki otworowej dla swojego domu. Teraz klienci z Tomaszowa Mazowieckiego będą mogli nabywać stolarkę marki KRISPOL w autoryzowanym punkcie, który mieści się przy ulicy Farbiarskiej 34.

Salon MARCELL został uroczyście otwarty 25 czerwca br. W inauguracji wzięli udział właściciele salonu, przedstawiciele firmy KRISPOL, a także ambasador marki piłkarz Łukasz Piszczek. Ponadto na wydarzeniu pojawili się również mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego, a nawet lokalna drużyna piłkarska. – Cieszymy się, że w otwarciu wziął udział Łukasz Piszczek, to dla nas wyróżnienie, ale też ciekawe wydarzenie w naszym regionie. Naszą misją jest stworzenie miejsca, w którym klienci będą mogli bezstresowo przejść przez proces zakupu stolarki otworowej – mówi Marceli Skrzypczyk – właściciel salonu MARCELL. – Z dumą uczestniczymy w otwarciu kolejnego salonu KRISHOME. Jesteśmy przekonani, że w tym miejscu będzie realizowana w praktyce nasza kampania zapewniająca inwestorowi Gwarancję Spokoju. Życzymy wielu sukcesów właścicielom – powiedział Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej firmy KRISPOL.

 Zakup w salonie KRISHOME to wygodne rozwiązanie dla klienta – w pełni zautomatyzowana ekspozycja bram, okien czy drzwi i fachowe doradztwo w zakresie stolarki pozwoli dobrać produkty do inwestycji i oczekiwań klienta. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia całego kompletu stolarki w spójnej kolorystyce, ustalenia jednego terminu dostawy wszystkich komponentów na budowie i co bardzo ważne – zamontowanie ich przez certyfikowanych monterów. Salon MARCELL udziela również 5-letniej gwarancji na produkty z linii HOME.

Mariusz Strzepek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Biedak
Biedak 12.08.2019, 20:28
Miła obsługa,szanowny Pan sprzedwaca jak mnie zobaczył odrazu dał mi do zrozumienia że mnie na takie okna nie stać......
aa
aa 21.07.2019, 10:11
Super pisać o czymś co miało miejsce miesiąc temu. Bardzo dobra robota Panie Mariuszu. Ważne że kasa się zgadza za reklamę.

Pozostałe